Centralna Diakonia Jedności

Moderator Generalny Ruchu Światło-Życie

ks. Adam Wodarczyk

awodarczyk@oaza.pl

***

Para Krajowa Domowego Kościoła

Beata i Tomasz Strużanowscy

tomekstruzanowski@op.pl

***

Moderator Krajowy Domowego Kościoła

ks. Marek Borowski SAC

mborowski@sac.org.pl

***

Centralna Diakonia Modlitwy

Dorota Domańska

cdm@oaza.pl

***

Centralna Diakonia Ewangelizacji

Marek Filar

marek.filar@gmail.com

***

Centralna Diakonia Wyzwolenia

Moderator „Unii Kapłanów Chrystusa Sługi”

ks. Wojciech Ignasiak

***

Centralna Diakonia Życia

Agata i Krzysztof Jankowiakowie

A.Jankowiak@oaza.pl

K.Jankowiak@oaza.pl

***

Centralna Diakonia Misyjna

Marcin Skłodowski

msklodowski@oaza.pl

***

Centralna Diakonia Liturgiczna

Wojciech Kosmowski

kosmowsk@mp.pl

***

Centralna Diakonia Komunikowania Społecznego

Wioletta i Michał Szepietowscy

cdks@oaza.pl

***

Centralna Diakonia Muzyczna

Marcin Łęczycki

marcin@giszowiec.org

***

Centralna Diakonia Oaz Rekolekcyjnych

Grażyna Miąsik

CDOR@oaza.pl

***

Centralna Diakonia Formacji Diakonii

Anna Pełka

***

Ekonom DIAKONII

Grzegorz Nowicki

***

Delegat Kongregacji Diakonii

ks. Ryszard Nowak

***

Delegat Kongregacji Diakonii

ks. Aleksander Suchocki

***

Delegat Kongregacji Diakonii

ks. Jarosław Gąsiorek

***

Delegat Kongregacji Diakonii

Paweł Maciejewski

***

Delegat Kongregacji Diakonii

Robert Derewenda

robertderewenda@wp.pl

***

Instytut Niepokalanej, Matki Kościoła – Odpowiedzialna Główna

Jolanta Szpilarewicz

inmk@oaza.pl

***

Wspólnota Dzieci Łaski Bożej

s.Małgorzata Glanc

***

Delegat Kolegium Moderatorów

ks. Daniel Trojnar

***

Moderator MCEŚ-Ż MARIANUM w Carlsbergu

ks. Jacek Herma

Dokument został dodany dnia 14-01-2011 o godz. 12:29
Contact our HP Department if you are desperate to get black listed.