Animator dla Ukrainy

W imieniu oazowiczów w Archidiecezji Lwowskiej dziękuję wszystkim członkom naszego Ruchu za modlitwę, jaką otoczyli moją osobę oraz dzieła Ruchu, za które jestem tutaj odpowiedzialny.

Modlitwa nadal jest nam bardzo potrzebna, podobnie jak pomoc w prowadzeniu comiesięcznej szkoły animatora. Dlatego zwracam się z apelem do animatorów wspólnot młodzieżowych i małżeńskich.

Raz w miesiącu zjeżdża się młodzież z Archidiecezji Lwowskiej, aby przeżywać swoje spotkania formacyjne. Siostry zakonne, które pomagają mi je prowadzić, nie mają formacji w Ruchu, dlatego obecność osób znających nasz charyzmat jest nieodzowna. Spotkania odbywają się niedaleko granicy z Polską, nie będzie zatem wielkich problemów z dojazdem. W najbliższym czasie planowane są następujące spotkania:

24-26 Luty - MODLITWA i NAMIOT SPOTKANIA
16-18 Marzec - CHARYZMAT i KOŚCIÓŁ
20-22 Kwiecień - LITURGIA i SŁOWO BOŻE
11-13 Maj - NIEPOKALANA i NOWA KULTURA.

Szczególna prośbą do animatorów, którzy będą już wtedy po maturze i do wszystkich innych niezwiązanych szkoła czy uczelnią. W terminie 28.05–12.06 odbędzie się Oaza I Stopnia w Krysowicach - nawet jeśli ktoś mógłby być tylko przez kilka dni, jego obecność będzie bardzo potrzebna i mile widziana.

Kontakt dla wszystkich, którzy chcieliby się zaangażować w któreś z wyżej wymienionych spotkań na e-mail:ksmirekzajac@gmail.com

Z góry dziękuję za wszelką okazaną życzliwość i pomoc,

Moderator Diecezjalny Ruchu Światło-Życie Archidiecezji Lwowskiej
Ks. Mirosław Zając

Dokument został dodany dnia 21-02-2012 o godz. 18:55
Contact our HP Department if you are desperate to get black listed.