Błogosławienie animatorów i członków DIAKONII w czasie COM 2014

1) Błogosławienie animatorów

Aby zgłosić się do błogosławienia animatorów należy dokonać rejestracji online (związany jest z tym również wydruk formularza zgłoszeniowego). Rejestracja czynna będzie do 2 czerwca na stronie CDFD.

Osoby, które mają już wypełnione tradycyjne formularze (np. z innych dostępnych źródeł) dokonują rejestracji online, ale nie muszą drukować już formularza.

Animatorzy, którzy będą przyjmować błogosławienie na COM proszeni są o zgłoszenie się na Kopiej Górce w sobotę 7 czerwca 2014 r. w godz. 9-13.30 do Centralnej Diakonii Formacji Diakonii z wypełnionym i podpisanym przez moderatora diecezjalnego formularzem.

Warto sprawdzić przed zgłoszeniem się, czy wszystko jest wypełnione. Pamiętajmy też o zabraniu ze sobą odświętnego stroju.

Koszt (krzyż, dyplom) wynosi 32 zł (prosimy o przygotowanie odliczonej kwoty)

2) Błogosławienie członków DIAKONII

Osoby, które będą przystępować do błogosławienia (zarówno nowi, jak i obecni członkowie Stowarzyszenia DIAKONIA) proszone są o zgłoszenie się na Kopiej Górce w sobotę 7 czerwca 2014 r. w godz. 9-13.30 do Centralnej Diakonii Formacji Diakonii.

Koszt (świeca, dyplomy, dokumenty): 23 zł os. osoby, a od pary DK - 33 zł (jeśli to możliwe, prosimy o zgłaszanie się z odliczoną kwotą).

Nowi członkowie proszeni są także o przywiezienie formularzy Stowarzyszenia (otrzymanych na ORD). Trzeba wcześniej sprawdzić, czy są wszystkie konieczne podpisy. Pamiętajmy też o zabraniu odświętnego stroju.

Prosimy też o wcześniejsze (do 4 czerwca) wysłanie na adres: cdfd@oaza.pl następujących informacji: imię i nazwisko, diecezja, koniecznie z zaznaczeniem, czy jest się już członkiem DIAKONII, czy nie, o ile taka informacja nie wpłynęła wcześniej pisemnie do siedziby CDFD w Katowicach.

Anna Pełka

Centralna Diakonia Formacji Diakonii

Dokument został dodany dnia 16-05-2014 o godz. 23:05
Contact our HP Department if you are desperate to get black listed.