oaza.pl
Światło-Życie

Strona główna · Rok wiary · O Ruchu: Świadectwa · Kalendaria: Rekolekcje · CDOR · Diakonie · Stowarzyszenie DIAKONIA · Dokumenty i materiały · Wydawnictwo · Czasopisma · Rozmaitości · Przegląd wydarzeń · e-KARTKI · Poczta przez WWW · Powiadomienie o nowościach · Kontakty · Kalendarz

 
Szukanie zaawansowane / Indeksy
Temat pracy rocznej:
13/14: Narodzić się na nowo
Domowy Kościół Krucjata Wyzwolenia Człowieka Ks. Franciszek Blachnicki
Nasz słownik

Nowa kultura - ideał wychowawczy Ruchu Światło-Życie

ChSWN Chrześcijańska Służba Wyzwolenia Narodów Prawda Krzyż Wyzwolenie

Exsultate Deo

Nasze strony

Domowy Kościół w Radomiu

Diakonia Komunikowania Społecznego

Diecezja łowicka

Konkurs fotograficzny

Diakonia Komunikowania Społecznego Archidiecezji Katowickiej ma zaszczyt zaprosić po raz piąty do udziału w konkursie fotograficznym. Hasło tegorocznej edycji brzmi "Fotowyprawa otwartych oczu".

Patronat nad konkursem objęli: moderator generalny, CDKS ze swym moderatorem i moderator archidiecezji katowickiej.

Regulamin i informacje o konkursie są dostępne na stronie http://www.katowice.oaza.pl/konkurs/.

5. edycja konkursu „Moje rekolekcje” jest skierowana do wszystkich oazowiczów posługujących się językiem polskim, którzy w 2008 roku brali udział w letnich rekolekcjach oazowych - zarówno pojedynczych osób, jak i par małżeńskich; uczestników, animatorów i moderatorów.

Celem konkursu jest ukazanie piękna przyrody stworzonej przez Boga - głównie polskich gór, w których odbywa się znaczna część rekolekcji oazowych. Ideę konkursu oddaje hasło przewodnie - „Fotowyprawa otwartych oczu”. Nawiązuje ono do wyprawy otwartych oczu - oazowego ćwiczenia rekolekcyjnego mającego na celu odnalezienie śladu Boga w stworzeniu.

Uczestnicy konkursu nie mają się jednak ograniczyć do zrobienia zdjęć przyrodniczych - powinni skomponować je, dodać opis i zamknąć wszystko w formie fotoreportażu. Ocena nadesłanych prac obejmować będzie zarówno walory artystyczne i techniczne fotografii, jak i wartość literacką i duchową tekstu. Premiowane będzie nawiązanie do tematyki przeżywanych rekolekcji.

Zachęcamy do udziału w konkursie, a animatorów i moderatorów letnich rekolekcji prosimy o jego popularyzację wśród uczestników. W tym celu przygotowaliśmy kolorowy plakat oraz czarno-białe ogłoszenie, które można wydrukować i powiesić na tablicy z ogłoszeniami dla uczestników.

Marcin Miczek

Dod. Krzysztof Jankowiak dnia 14-06-2008 o godz. 1:08

Komentarze:

1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia. 2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję. 3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem. 4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

 
Tytuł:
Treść:
Podpis:
Kod:kod
Możesz edytować swój komentarz przez 15 min. po dodaniu.

Zobacz także:

Gramy w drużynie zwycięzcy (16-07-2014)

XI Konkurs fotograficzny im. Marcina Miczka (16-06-2014)

Życie moje oddaję za Kościół (8-05-2014)

Rusza bank wolnych miejsc na rekolekcjach (5-05-2014)

Rekolekcje organizowane przez Drogocenną Perłę (5-05-2014)

© DKS Ruchu Światło-Życie. Redakcja merytoryczna: redakcja@oaza.pl. Redakcja techniczna: webmaster@oaza.pl
Informacja o cookies.
Contact our HP Department if you are desperate to get black listed.