oaza.pl
Światło-Życie

Strona główna · Rok wiary · O Ruchu: Świadectwa · Kalendaria: Rekolekcje · CDOR · Diakonie · Stowarzyszenie DIAKONIA · Dokumenty i materiały · Wydawnictwo · Czasopisma · Rozmaitości · Przegląd wydarzeń · e-KARTKI · Poczta przez WWW · Powiadomienie o nowościach · Kontakty · Kalendarz

 
Szukanie zaawansowane / Indeksy
Temat pracy rocznej:
13/14: Narodzić się na nowo
Domowy Kościół Krucjata Wyzwolenia Człowieka Ks. Franciszek Blachnicki
Nasz słownik

Godzina odpowiedzialności

Duchowość małżeńska - dążenie do bycia bliżej Boga w jedności ze współmałżonkiem.

OAWE Oaza Animatorów Wielkiej Ewangelizacji

Nasze strony

Diecezja kielecka

Wspólnota studencka "Tratwa" w Tarnowie

Diecezja elbląska

III Ogólnopolskie Michalickie Warsztaty Liturgiczno-Muzyczne

Księża Michalici w Markach k. Warszawy zapraszają na III Ogólnopolskie Michalickie Warsztaty Liturgiczno-Muzyczne, które odbędą się w dniach od 16 do 19 października 2008 roku. Marki, obok Krakowa, Torunia, Gdańska, Gietrzwałdu, Olsztyna, Chorzowa, to kolejne miasto, które wpisuje się w organizację liturgiczno-muzycznego spotkania. Kulminacyjnym punktem warsztatów będzie koncert uczestników (chór i orkiestra) poświęcony pamięci Sługi Bożego Jana Pawła II, który odbędzie się w sobotę, 18 października o godz. 19.00 w Katedrze Diecezji Warszawsko-Praskiej.

Program adresowany jest do młodzieży z całej Polski. W warsztatach mogą brać udział chóry działające w szkołach, na uczelniach i przy parafiach, klerycy, siostry zakonne, kantorzy, wspólnoty Ruchu Światło-Życie, animatorzy muzycznych wspólnot oraz ci, którzy lubią śpiew i muzykę w Kościele.

Więcej informacji na temat warsztatów: www.oltarz.pl

Dod. Krzysztof Jankowiak dnia 11-09-2008 o godz. 9:10

Komentarze:

1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia. 2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję. 3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem. 4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

Rafal
warsztaty
Fajno - znowu warsztaty. Wybieram się, żeby spotkać się z P. Pałką i H. Kowalskim. Niesamowite osoby. A same warsztaty są naprawdę super. Nikt mi nie powie, że śpiew w Kościele Katolickim jest czymś martwym. Jeśli nie wierzysz, to przyjedź do Marek (14-09-2008, 23:43)
lena
oaza
Uważam że to jest bardzo dobry pomysł taka głebsza Przyjażn z Bogiem takie poznanie boga i żjednoczenie z nim Wydaje mi się ze Ruch Światło Życie zmienia stopniowo czlowieka poprzez formacje namiot spotkania modlitwy (20-09-2008, 9:52)
Karolina
Warsztaty:)
Byłam tam i było naprawdę wspaniale.Z ludzi z całej Polski stworzono chór i razem mogliśmy śpiewać w Katedrze czesko-praskiej w Warszawie:) bezcenne przeżycie:) (18-11-2008, 15:52)
 
Tytuł:
Treść:
Podpis:
Kod:kod
Możesz edytować swój komentarz przez 15 min. po dodaniu.

Zobacz także:

Perła i skarb (25-07-2014)

Płonący krzew (18-06-2014)

Śpiewnik na Dni Wspólnoty OŻK 2014 (10-06-2014)

KAMuzO 2014 (15-05-2014)

Święty Jan Paweł II - Papież Rodziny (29-04-2014)

© DKS Ruchu Światło-Życie. Redakcja merytoryczna: redakcja@oaza.pl. Redakcja techniczna: webmaster@oaza.pl
Informacja o cookies.
Contact our HP Department if you are desperate to get black listed.