oaza.pl
Światło-Życie

Strona główna · Rok wiary · O Ruchu: Świadectwa · Kalendaria: Rekolekcje · CDOR · Diakonie · Stowarzyszenie DIAKONIA · Dokumenty i materiały · Wydawnictwo · Czasopisma · Rozmaitości · Przegląd wydarzeń · e-KARTKI · Poczta przez WWW · Powiadomienie o nowościach · Kontakty · Kalendarz

 
Szukanie zaawansowane / Indeksy
Temat pracy rocznej:
13/14: Narodzić się na nowo
Domowy Kościół Krucjata Wyzwolenia Człowieka Ks. Franciszek Blachnicki
Nasz słownik

Piosenka oazy

Oaza wielka - kilka lub kilkanaście grup oazowych

Martyria-leiturgia-diakonia

Nasze strony

Oaza na Litwie

Fundacja Światło-Życie

Diecezja rzeszowska

"Pieśnią głosić zbawczą mękę Jezusa..."

Z wielką radością pragniemy zaprosić chóry kościelne, a także schole młodzieżowe (o większym składzie) działające przy parafiach lub ośrodkach duszpasterskich wyznania chrześcijańskiego w całej Polsce do wzięcia udziału w VI. Ogólnopolskim Przeglądzie Chórów Kościelnych Pieśni Pokutnej i Pasyjnej Metropolii Górnośląskiej - ŻORY 2009. Przegląd odbędzie się 28 marca. Organizatorem jest Rzymsko-Katolicka parafia św. Ap. Filipa i Jakuba w Żorach. Muzyczne przedsięwzięcie ma charakter ekumeniczny. Od wielu lat współpracuje z nami parafia Ewangelicko–Augsburska. Naszym celem jest wspólne pielęgnowanie muzyki religijnej, dzielenie się doświadczeniami, nawiązywanie kontaktów, a także promowanie i inspirowanie wartościowej twórczości muzycznej o przeznaczeniu liturgicznym.

Chętnych do wzięcia udziału w konkursie zapraszamy na naszą stronę internetową www.pasyjne.zory.pl , gdzie można znaleźć pełny regulamin i formularz zgłoszeniowy. Zapisy trwają do 31 stycznia br. Szerszych informacji udziela także Dyrektor Organizacyjny Przeglądu pod numerem tel. 604- 185- 073.

Natomiast wszystkich, którzy chcą posłuchać pięknych pieśni pokutnych i pasyjnych zapraszamy 28 marca do Żor w woj. śląskim na wieczorny koncert laureatów, który odbędzie się tuż po wieczornej Eucharystii w kościele św. Ap. Filipa i Jakuba. Eucharystia rozpoczyna się o godz. 18.00. W tym miejscu szczególne zaproszenie kieruję do całego Ruchu Światło – Życie, prosząc o poparcie tego ekumenicznego dzieła, a także o Waszą modlitwę.

W imieniu Biura Organizacyjnego
Agnieszka Ścibik

Dod. Krzysztof Jankowiak dnia 19-01-2009 o godz. 13:56

Komentarze:

1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia. 2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję. 3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem. 4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

Biuro Organizacyjne
Ogólnopolski Przegląd Chórów Kościelnych.....
Zapraszamy do wzięcia udziału w VII. Ogólnopolskim Przeglądzie Chórów Kościelnych Pieśni Pokutnej i Pasyjnej Metropolii Górnośląskiej - ŻORY 2010, który odbędzie się 20 marca 2010r. w kościele Św. Ap. Filipa i Jakuba w Żorach.str: www.pasyjne.zory.pl (9-01-2010, 16:46)
 
Tytuł:
Treść:
Podpis:
Kod:kod
Możesz edytować swój komentarz przez 15 min. po dodaniu.

Zobacz także:

Perła i skarb (25-07-2014)

Gramy w drużynie zwycięzcy (16-07-2014)

Płonący krzew (18-06-2014)

Powołanie Abrahama (16-03-2014)

Misterium (3-12-2013)

© DKS Ruchu Światło-Życie. Redakcja merytoryczna: redakcja@oaza.pl. Redakcja techniczna: webmaster@oaza.pl
Informacja o cookies.
Contact our HP Department if you are desperate to get black listed.