oaza.pl
Światło-Życie

Strona główna · Rok wiary · O Ruchu: Świadectwa · Kalendaria: Rekolekcje · CDOR · Diakonie · Stowarzyszenie DIAKONIA · Dokumenty i materiały · Wydawnictwo · Czasopisma · Rozmaitości · Przegląd wydarzeń · e-KARTKI · Poczta przez WWW · Powiadomienie o nowościach · Kontakty · Kalendarz

 
Szukanie zaawansowane / Indeksy
Temat pracy rocznej:
13/14: Narodzić się na nowo
Domowy Kościół Krucjata Wyzwolenia Człowieka Ks. Franciszek Blachnicki
Nasz słownik

Martyria-leiturgia-diakonia

Ruch Żywego Kościoła - pierwsza nazwa Ruchu Światło-Życie

Znak Ruchu Światło-Życie

Nasze strony

Domowy Kościół w Warszawie Pradze

Domowy Kościół w Szczecinie

Diecezja kielecka

Zbiórka na nowy sprzęt

Od COM 1996 roku nasz Ruch Światło-Życie jest obecny w Internecie posiadając własne domeny i zaplecze techniczne. Od maja 2003 roku tę działalność wspiera Fundacja "Światło-Życie" za pośrednictwem Ośrodka w Warszawie. Obecnie na jednym serwerze znajdują się strony internetowe diakonii, strony Ruchu większości diecezji, wielu wspólnot, różnych instytucji związanych z Ruchem. Serwer obsługuje też pocztę elektroniczną, forum, irc. Te wszystkie usługi świadczone są nieodpłatnie.

Wobec znacznego obciążenia obecny serwer nie zawsze już działa poprawnie. W tej sytuacji istnieje konieczność rozdzielenia świadczonych usług na kilka serwerów i zakupienia do użytkowania dodatkowego sprzętu, który zapewniłby sprawne działanie Ruchu w sieci. W związku z tym zwracamy się z prośbą o wsparcie finansowe do wszystkich, którzy mają taką możliwość i widzą pożytek z działalności Oazy w Internecie. Roczne koszty funkcjonowania w Internecie to ok 10 tys. zł.

Nie wyznaczamy kwot i zobowiązań, natomiast oczekujemy, że złożone ofiary pokryją zobowiązania, które musimy regulować na bieżąco.

Przy tej okazji składamy serdeczne Bóg Zapłać, tym wszystkim, którzy podejmują posługę diakonijną przy oazowym Internecie. Bez Was, bez Waszego zaangażowania na nic byłby potrzebny cały wykorzystywany sprzęt.

Wpłat można dokonywać na konto:
Ośrodek Fundacja "Światło-Życie" w Warszawie
ul. dr. J. Strusia 13A 04-564 Warszawa
Pekao SA 11 1240 6175 1111 0000 4573 0157 z dopiskiem Serwer

Za wszelkie, nawet niewielkie wpłaty z góry dziękujemy

Centralna Diakonia Komunikowania Społecznego Ruchu Światło-Życie

Dod. Krzysztof Jankowiak dnia 18-03-2009 o godz. 18:54

Komentarze:

1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia. 2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję. 3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem. 4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

Twoje komentarze są widoczne dla innych osób dopiero po zaakceptowaniu przez redakcję serwisu.
kojak
no...
Warto dawać sprawozdanie potrzeb/aktulnego pokrycia kosztów utrzymania srewera na bieżąco na stronie głównej (ile jest zebranych,a ile jeszcze do zebrania). To naprawdę mobilizuje, gdy człowiek "widzi" na co idą jego pieniążki. Podobnie z innymi zbiórkami (21-03-2009, 12:39)
MikolajTD
no.. tak:)
informacje w miarę na bieżąco podaje na listę Diakonii Komunikowania Społecznego, ale nic nie stoi na przeszkodzie aby umieszczać wysokość wpływów i kosztów w miejscu publicznym. Trzeba tylko zrobić to sensownie. Pomyślimy i zrobimy:) (21-03-2009, 14:21)
Jakub
;)
Dostanę wypłatę to postaram się wspomóc;) Może jakiś kabelek będzie mój:D Swoją drogą nie planujecie jakiejś reorganizacji strony? Bo szczerze mówiąc to nigdy nie mogę na niej nic znaleźć:( (24-09-2009, 19:54)
 
Tytuł:
Treść:
Podpis:
Kod:kod
Możesz edytować swój komentarz przez 15 min. po dodaniu.

Zobacz także:

Na wagę złota (25-07-2014)

Filipińczycy na oazie w Polsce (22-07-2014)

Gramy w drużynie zwycięzcy (16-07-2014)

Wakacyjne Słowo Życia (14-07-2014)

Moja pierwsza oaza (14-07-2014)

© DKS Ruchu Światło-Życie. Redakcja merytoryczna: redakcja@oaza.pl. Redakcja techniczna: webmaster@oaza.pl
Informacja o cookies.
Contact our HP Department if you are desperate to get black listed.