oaza.pl
Światło-Życie

Strona główna · Rok wiary · O Ruchu: Świadectwa · Kalendaria: Rekolekcje · CDOR · Diakonie · Stowarzyszenie DIAKONIA · Dokumenty i materiały · Wydawnictwo · Czasopisma · Rozmaitości · Przegląd wydarzeń · e-KARTKI · Poczta przez WWW · Powiadomienie o nowościach · Kontakty · Kalendarz

 
Szukanie zaawansowane / Indeksy
Temat pracy rocznej:
13/14: Narodzić się na nowo
Domowy Kościół Krucjata Wyzwolenia Człowieka Ks. Franciszek Blachnicki
Nasz słownik

Pochodnie Wojska Gedeona

Oaza rodzin

Ewangeliczna rewizja życia

Nasze strony

Archidiecezja przemyska

Diecezja łowicka

Domowy Kościół w Zielonej Górze

Czat z Moderatorem Generalnym

W poniedziałek 11 maja 2009 roku o godzinie 19.00, w radiu Fos-Zoe (radio.oaza.pl) po raz pierwszy będzie można wysłuchać audycji na żywo. Gościem programu będzie Moderator Generalny Ruchu Światło-Życie, ks. dr Adam Wodarczyk.

Nie jest to jednak koniec niezwykłych wydarzeń tego wieczoru. W trakcie programu będzie można bowiem zadawać pytania Księdzu Moderatorowi za pomocą kanału irc (oaza.pl/irc). Będzie to także pierwsza wizyta księdza Adama na oazowym czacie. Jak widać zapowiada się nam niezwykły wieczór i dobrze jest go już dziś sobie zaplanować.

Prosimy także o modlitwę, by żadne niespodzianki nie stanęły na przeszkodzie w realizacji programu.

Diakonia Komunikowania Społecznego

Dod. Wiola Szepietowska dnia 22-04-2009 o godz. 21:25

Komentarze:

1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia. 2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję. 3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem. 4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

 
Tytuł:
Treść:
Podpis:
Kod:kod
Możesz edytować swój komentarz przez 15 min. po dodaniu.

Zobacz także:

Brak podobnych dokumentów.
© DKS Ruchu Światło-Życie. Redakcja merytoryczna: redakcja@oaza.pl. Redakcja techniczna: webmaster@oaza.pl
Informacja o cookies.
Contact our HP Department if you are desperate to get black listed.