oaza.pl
Światło-Życie

Strona główna · Rok wiary · O Ruchu: Świadectwa · Kalendaria: Rekolekcje · CDOR · Diakonie · Stowarzyszenie DIAKONIA · Dokumenty i materiały · Wydawnictwo · Czasopisma · Rozmaitości · Przegląd wydarzeń · e-KARTKI · Poczta przez WWW · Powiadomienie o nowościach · Kontakty · Kalendarz

 
Szukanie zaawansowane / Indeksy
Temat pracy rocznej:
13/14: Narodzić się na nowo
Domowy Kościół Krucjata Wyzwolenia Człowieka Ks. Franciszek Blachnicki
Nasz słownik

Szkoła modlitwy

Obrzędy Chrześcijańskiego Wtajemniczenia Dorosłych

Żywy Kościół

Nasze strony

W Ruchu

Domowy Kościół w Radomiu

Archidiecezja lubelska

Poszukiwani nowi wolontariusze do Kazachstanu

Już niedługo wraca Justyna, Jowita i Przemek - nasi wolontariusze po rocznej pracy w Kazachstanie. Dziękujemy za modlitwę w ich intencji. Ksiądz Biskup Janusz Kaleta z Atyrau bardzo dziękuje za ich posługę.

Ale nie ma następców...

Czy może się skończyć na tym, że w roku pracy formacyjnej "Czyńcie uczniów ZE WSZYSTKICH NARODÓW"... zakończy się lub przerwie nasz wolontariat w Kazachstanie?

Inni wolontariusze wyjechali (za własne pieniądze) na dwa miesiące do Kenii i są tam bardzo zachęcani wprost do zakładania tam Oazy. Ale to tylko dwa miesiące i bardziej chodzi o to by sprawdzić jak zagospodarowane są pieniądze, które wysyłamy tam w ramach adopcji na odległość. Zresztą - czy stać nas na szerszą działalność - skoro nie znajdują się następcy do Kazachstanu?

Przypomnijcie proszę animatorom na oazach o potrzebie wolontariatu w Kazachstanie.

Diakonia Misyjna wyśle kogoś w tym roku na Ukrainę - może nawet na dłużej niż na rok... Na 1 stopień do Krościenka przyjedzie czterech Chińczyków spod Pekinu... Ale co z Kazachstanem?

Więcej informacji na te tematy na stronie: www.wpraga.oaza.pl/dmis

ks. Piotr Główka
Dod. Krzysztof Jankowiak dnia 14-07-2009 o godz. 21:34

Komentarze:

1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia. 2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję. 3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem. 4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

 
Tytuł:
Treść:
Podpis:
Kod:kod
Możesz edytować swój komentarz przez 15 min. po dodaniu.

Zobacz także:

Śladami świętego Piotra (11-06-2014)

Kto przytuli krzyż (18-03-2014)

Siostra z Ukrainy (5-03-2014)

Oazy 2014 we Lwowie (1-03-2014)

Miej odwagę życia (22-02-2014)

© DKS Ruchu Światło-Życie. Redakcja merytoryczna: redakcja@oaza.pl. Redakcja techniczna: webmaster@oaza.pl
Informacja o cookies.
Contact our HP Department if you are desperate to get black listed.