oaza.pl
Światło-Życie

Strona główna · Rok wiary · O Ruchu: Świadectwa · Kalendaria: Rekolekcje · CDOR · Diakonie · Stowarzyszenie DIAKONIA · Dokumenty i materiały · Wydawnictwo · Czasopisma · Rozmaitości · Przegląd wydarzeń · e-KARTKI · Poczta przez WWW · Powiadomienie o nowościach · Kontakty · Kalendarz

 
Szukanie zaawansowane / Indeksy
Temat pracy rocznej:
13/14: Narodzić się na nowo
Domowy Kościół Krucjata Wyzwolenia Człowieka Ks. Franciszek Blachnicki
Nasz słownik

Namiot Spotkania

ChSWN Chrześcijańska Służba Wyzwolenia Narodów Prawda Krzyż Wyzwolenie

Kongregacja Odpowiedzialnych - coroczne duże spotkanie moderatorów i animatorów Ruchu

Nasze strony

Centrum Duchowości Ruchu Światło-Życie Archidiecezji Katowickiej

Archidiecezja białostocka

Diecezja włocławska

Wezwanie do modlitwy w intencji powodzian
oraz informacja dotycząca Centralnej Oazy Matki

Zbliżają się dni w których będziemy świętować Zesłanie Ducha Świętego. Zgodnie z wieloletnią tradycją zgromadzimy się w tych dniach w Krościenku podczas Centralnej Oazy Matki. Zaproszenie na to doroczne spotkanie zostało już wcześniej skierowane do członków Ruchu Światło-Życie i zamieszczone na naszej stronie oaza.pl. Aktualnie bardzo trudne wieści dochodzą do nas z południa Polski, szczególnie z województw podkarpackiego, małopolskiego, opolskiego, świętokrzyskkiego i śląskiego, w związku z powodzią. Niemniej jednak sytuacja w Krościenku jest na razie stabilna i nie zagraża naszemu modlitewnemu spotkaniu podczas Centralnej Oazy Matki. Gdyby sytuacja uległa gwałtownemu pogorszeniu, wówczas przekażę odpowiednią informację w specjalnym Komunikacie.

W związku z powodzią proszę wszystkich członków Ruchu Światło-Życie, by najbliższe dni nowenny przed Zesłaniem Ducha Świętego połączyli z gorliwą modlitwą w intencji osób, które szczególnie dotknęła klęska powodzi oraz o  zachowanie Polski i innych krajów (szczególnie Czech i Słowacji) od dalszego rozwoju tego kataklizmu. W tej modlitwie szczególnie wzywajmy wstawiennictwa sług Bożych Jana Pawła II i ks. Franciszka Blachnickiego.

Do zobaczenia w Krościenku!

Pan z Wami!

ks. Adam Wodarczyk
Moderator Generalny Ruchu Światło-Życie

Katowice 18.05.2010 r.

w 90. rocznicę urodzin Czcigodnego sługi Bożego Jana Pawła II

Dod. Krzysztof Jankowiak dnia 19-05-2010 o godz. 15:07

Komentarze:

1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia. 2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję. 3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem. 4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

Michaś
Informujcie
Podeślijcie na Blipie (kto bywa na blip.pl) wieści o tym jak tam Zakopianka i inne drogi dojazdowe (na tagu #kroscienko, a przede wszystkim #oaza) - żeby można się było orientować na bieżąco jak wygląda sytuacja gdy będziecie dojeżdżać w piątek i sobotę. (19-05-2010, 15:38)
Ania
Informujcie
Czy i jak funkcjonują PKS z Nowego targu i Krakowa? Może ktoś wie jak PKP? W innych rejonach Polski nie jesteśmy w stanie tego sprawdzić! (20-05-2010, 20:00)
 
Tytuł:
Treść:
Podpis:
Kod:kod
Możesz edytować swój komentarz przez 15 min. po dodaniu.

Zobacz także:

Zdjęcia i nagrania z tegorocznego COM-u (18-06-2014)

Dzień Moderatora (12-06-2014)

Głosić w porę i nie w porę (9-06-2014)

Dziś spotykamy Jezusa (8-06-2014)

Trwajcie we wspólnocie (7-06-2014)

© DKS Ruchu Światło-Życie. Redakcja merytoryczna: redakcja@oaza.pl. Redakcja techniczna: webmaster@oaza.pl
Informacja o cookies.
Contact our HP Department if you are desperate to get black listed.