oaza.pl
Światło-Życie

Strona główna · Rok wiary · O Ruchu: Świadectwa · Kalendaria: Rekolekcje · CDOR · Diakonie · Stowarzyszenie DIAKONIA · Dokumenty i materiały · Wydawnictwo · Czasopisma · Rozmaitości · Przegląd wydarzeń · e-KARTKI · Poczta przez WWW · Powiadomienie o nowościach · Kontakty · Kalendarz

 
Szukanie zaawansowane / Indeksy
Temat pracy rocznej:
13/14: Narodzić się na nowo
Domowy Kościół Krucjata Wyzwolenia Człowieka Ks. Franciszek Blachnicki
Nasz słownik

Kongregacja Odpowiedzialnych - coroczne duże spotkanie moderatorów i animatorów Ruchu

Paresia

Wyprawa otwartych oczu

Nasze strony

Grupa Odwaga

Franciszkanie prowincji krakowskiej

Instytut Niepokalanej Matki Kościoła

Pochodnie Wojska Gedeona

To członkowie, kandydaci i sympatycy Krucjaty Wyzwolenia Człowieka, którzy włączyli się w „modlitewną sieć”. Te „płomienie” modlitwy mają być skutecznym środkiem pokonania zniewoleń, lęków i niedomagań. W regularnej, często codziennej modlitwie w intencjach składanych poprzez stronę internetową Centralnej Diakonii Wyzwolenia, trwają przed Panem ludzie z różnych stron Polski i świata. Kapłani sprawują w tych intencjach msze święte.

Zaproszenie do włączenia się w inicjatywę modlitewną Krucjaty Wyzwolenia Człowieka zostało skierowane po raz pierwszy na XXVII Pielgrzymce Krucjaty Wyzwolenia Człowieka 9 czerwca 2007r. w Krościenku.

Dod. Magda Perucka dnia 30-09-2010 o godz. 23:00

Komentarze:

1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia. 2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję. 3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem. 4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

 
Tytuł:
Treść:
Podpis:
Kod:kod
Możesz edytować swój komentarz przez 15 min. po dodaniu.

Zobacz także:

Brak podobnych dokumentów.
© DKS Ruchu Światło-Życie. Redakcja merytoryczna: redakcja@oaza.pl. Redakcja techniczna: webmaster@oaza.pl
Informacja o cookies.
Contact our HP Department if you are desperate to get black listed.