oaza.pl
Światło-Życie

Strona główna · Rok wiary · O Ruchu: Świadectwa · Kalendaria: Rekolekcje · CDOR · Diakonie · Stowarzyszenie DIAKONIA · Dokumenty i materiały · Wydawnictwo · Czasopisma · Rozmaitości · Przegląd wydarzeń · e-KARTKI · Poczta przez WWW · Powiadomienie o nowościach · Kontakty · Kalendarz

 
Szukanie zaawansowane / Indeksy
Temat pracy rocznej:
13/14: Narodzić się na nowo
Domowy Kościół Krucjata Wyzwolenia Człowieka Ks. Franciszek Blachnicki
Nasz słownik

Niepokalana Matka Kościoła - tytuł, pod którym szczególnie wzywa się Maryję w Ruchu Światło-Życie

ORAR - Oaza Rekolekcyjna Animatorów Rodzin

Godzina świadectwa

Nasze strony

Archidiecezja lubelska

Diecezjalna Diakonia Muzyczna w Koszalinie

Domowy Kościół w Elblągu

List od Internetowego Radia Fos-Zoe

Drodzy oazowicze,

nasze radio, będące waszą własnością, stara się być tam, gdzie dzieje się coś ważnego dla Ruchu. Dlatego też, już jutro, na Kongregację Odpowiedzialnych na Jasną Górę pojedzie czworo naszych reporterów: Magda, Jacek, Paweł i Przemek. Co będą tam robić? Nagrywać konferencje, prelekcje, wywiady z osobami ważnymi dla Kościoła i Ruchu w Polsce. Będą także rozmawiać z uczestnikami KO, słuchać ich przemyśleń i promować radio wśród odpowiedzialnych.

Efekty ich pracy będziecie mogli usłyszeć już w najbliższy poniedziałek, 28 lutego, po 20.00 (skrót relacji), a także w kolejny piątek, sobotę i niedzielę, kiedy to wyemitujemy Kongregację Odpowiedzialnych w całości. Mimo naszych starań, jeszcze w tym roku nie udało nam się przeprowadzić transmisji na żywo, ale wszystko przed nami.

Efekty pracy naszych reporterów będziecie mogli jednak również zobaczyć w formie zdjęć i tekstów na naszej stronie. NOWEJ stronie internetowej, gdzie każdy może znaleźć coś dla siebie: dowiedzieć się czegoś o radiu, dks-ie, redakcji (czyli o nas), a także obejrzeć zdjęcia, przeczytać ciekawe teksty, wpisać się do księgi gości, czy ściągnąć archiwalne audycje.

Nie wszystkie te możliwości są już w pełni dostępne - trwają prace nad wypełnianiem półek naszej internetowej meblościanki.

Możesz nam w tym pomóc! Potrzebujemy ludzi z całej Polski do internetowej posługi, związanej z przepisywaniem, redagowaniem i tworzeniem tekstów. Wyślij maila na adres radio@oaza.pl i sprawdź się w roli internetowego dziennikarza:) Potrzebujemy Cię.

Ostatnia myśl tego listu, to prośba o modlitwę. Za cały Ruch, aby potrafił Słuchać Pana w Kościele, za uczestników Kongregacji, za naszą posługę i dzieło radia oazowego.

Niech Pan Was błogosławi i strzeże

Przemysław Cierniak

Redaktor Naczelny I.R. Fos-Zoe

www.radio.oaza.pl

Dod. Sylwia Konkol dnia 25-02-2011 o godz. 14:31

Komentarze:

1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia. 2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję. 3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem. 4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

custos
chętnie....
Chętnie posłuchamy co nagrają (25-02-2011, 16:46)
ktośek
ProśbA
Prosimy o jakiś plik mp3 do posłuchania nagrania z Kongregacji Odpowiedzialnych ;) piosenka roku itp ;D (26-02-2011, 17:53)
Ola
jest:-)
diecezja radomska już zamieściła (28-02-2011, 20:00)
 
Tytuł:
Treść:
Podpis:
Kod:kod
Możesz edytować swój komentarz przez 15 min. po dodaniu.

Zobacz także:

70. rocznica Powstania w Radiu Fos-Zoe (31-07-2014)

III Krajowa Kongregacja Odpowiedzialnych na Słowacji (23-03-2014)

Nagrania z XXXIX Kongregacji Odpowiedzialnych Ruchu Światło-Życie (15-03-2014)

Zdjęcia z liturgii w czasie Kongregacji Odpowiedzialnych (27-02-2014)

Kongregacja od niedzieli do niedzieli (27-02-2014)

© DKS Ruchu Światło-Życie. Redakcja merytoryczna: redakcja@oaza.pl. Redakcja techniczna: webmaster@oaza.pl
Informacja o cookies.
Contact our HP Department if you are desperate to get black listed.