oaza.pl
Światło-Życie

Strona główna · Rok wiary · O Ruchu: Świadectwa · Kalendaria: Rekolekcje · CDOR · Diakonie · Stowarzyszenie DIAKONIA · Dokumenty i materiały · Wydawnictwo · Czasopisma · Rozmaitości · Przegląd wydarzeń · e-KARTKI · Poczta przez WWW · Powiadomienie o nowościach · Kontakty · Kalendarz

 
Szukanie zaawansowane / Indeksy
Temat pracy rocznej:
13/14: Narodzić się na nowo
Domowy Kościół Krucjata Wyzwolenia Człowieka Ks. Franciszek Blachnicki
Nasz słownik

Symbol roku

Zasada pomocniczości

Krzyż animatorski

Nasze strony

Wieczernik

Archidiecezja poznańska

Domowy Kościół w Stanach Zjednoczonych

Animator dla Ukrainy

W imieniu oazowiczów w Archidiecezji Lwowskiej dziękuję wszystkim członkom naszego Ruchu za modlitwę, jaką otoczyli moją osobę oraz dzieła Ruchu, za które jestem tutaj odpowiedzialny.

Modlitwa nadal jest nam bardzo potrzebna, podobnie jak pomoc w prowadzeniu comiesięcznej szkoły animatora. Dlatego zwracam się z apelem do animatorów wspólnot młodzieżowych i małżeńskich.

Raz w miesiącu zjeżdża się młodzież z Archidiecezji Lwowskiej, aby przeżywać swoje spotkania formacyjne. Siostry zakonne, które pomagają mi je prowadzić, nie mają formacji w Ruchu, dlatego obecność osób znających nasz charyzmat jest nieodzowna. Spotkania odbywają się niedaleko granicy z Polską, nie będzie zatem wielkich problemów z dojazdem. W najbliższym czasie planowane są następujące spotkania:

24-26 Luty - MODLITWA i NAMIOT SPOTKANIA
16-18 Marzec - CHARYZMAT i KOŚCIÓŁ
20-22 Kwiecień - LITURGIA i SŁOWO BOŻE
11-13 Maj - NIEPOKALANA i NOWA KULTURA.

Szczególna prośbą do animatorów, którzy będą już wtedy po maturze i do wszystkich innych niezwiązanych szkoła czy uczelnią. W terminie 28.05–12.06 odbędzie się Oaza I Stopnia w Krysowicach - nawet jeśli ktoś mógłby być tylko przez kilka dni, jego obecność będzie bardzo potrzebna i mile widziana.

Kontakt dla wszystkich, którzy chcieliby się zaangażować w któreś z wyżej wymienionych spotkań na e-mail:ksmirekzajac@gmail.com

Z góry dziękuję za wszelką okazaną życzliwość i pomoc,

Moderator Diecezjalny Ruchu Światło-Życie Archidiecezji Lwowskiej
Ks. Mirosław Zając

Dod. Wiola Szepietowska dnia 21-02-2012 o godz. 18:55

Komentarze:

1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia. 2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję. 3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem. 4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

aaa
??
jedzie ktoś? (24-02-2012, 21:23)
Dominik z Lublińca sympatyk Ruchu Światło-Życie
Wsparcie modlitewne
Ja z mojej strony będę modlił się: 1. O dobre owoce waszych spotkań formacyjnych. 2. Aby Bóg posłal do Krysowic animatorów do pomocy przy Oazie I st. w Maju i Czerwcu oraz światło Ducha Świętego dla Nich i uczestnikow aby ta Oaza przemieniła ich życie. (25-02-2012, 13:34)
sebastian
ja !
ja jadę! jesli Bóg pozwoli i mama zatwierdzi! z Ostrołęki! diec łomżyńska (26-02-2012, 19:02)
Jakub Z
diec przemyska
O ile wiem to diecezja przemyska ma całe zastępy fantastycznie wyszkolonych animatorów. Wiem bo widziałem na COM ile tam jest ludzi z krzyżami animatorskimi. Może warto tam się zgłosić. (15-03-2012, 17:06)
 
Tytuł:
Treść:
Podpis:
Kod:kod
Możesz edytować swój komentarz przez 15 min. po dodaniu.

Zobacz także:

XI Konkurs fotograficzny im. Marcina Miczka (16-06-2014)

Śladami świętego Piotra (11-06-2014)

Życie moje oddaję za Kościół (8-05-2014)

Rusza bank wolnych miejsc na rekolekcjach (5-05-2014)

Rekolekcje organizowane przez Drogocenną Perłę (5-05-2014)

© DKS Ruchu Światło-Życie. Redakcja merytoryczna: redakcja@oaza.pl. Redakcja techniczna: webmaster@oaza.pl
Informacja o cookies.
Contact our HP Department if you are desperate to get black listed.