oaza.pl
Światło-Życie

Strona główna · Rok wiary · O Ruchu: Świadectwa · Kalendaria: Rekolekcje · CDOR · Diakonie · Stowarzyszenie DIAKONIA · Dokumenty i materiały · Wydawnictwo · Czasopisma · Rozmaitości · Przegląd wydarzeń · e-KARTKI · Poczta przez WWW · Powiadomienie o nowościach · Kontakty · Kalendarz

 
Szukanie zaawansowane / Indeksy
Temat pracy rocznej:
13/14: Narodzić się na nowo
Domowy Kościół Krucjata Wyzwolenia Człowieka Ks. Franciszek Blachnicki
Nasz słownik

Moderator - ksiądz odpowiedzialny za wspólnotę Ruchu

Temat roku

Koinonia

Nasze strony

Diecezja łomżyńska

Diecezja siedlecka

Domowy Kościół w Koszalinie

Oaza Rekolekcyjna Animatorów Ewangelizacji
Szczawnica, diecezja tarnowska

W dniach 3-6 maja 2012 r. w ośrodku Ruchu Światło-Życie diecezji tarnowskiej w Szczawnicy (ul. Jana Wiktora 8) planowana jest Oaza Rekolekcyjna Animatorów Ewangelizacji. Rekolekcje poprowadzi ks. Sławomir Skonieczka z diecezji toruńskiej, wieloletni moderator Centralnej Diakonii Ewangelizacji, wraz ze współpracownikami.

Są jeszcze wolne miejsca. Zapraszamy zwłaszcza animatorów, ale także inne osoby - podstawowy warunek to być po I stopniu Oazy Nowego Życia. Zgłoszenia można dokonać telefonicznie pod numerem: 609 603 323 lub przez e-mail: oaza@diecezja.tarnow.pl do dnia 30 kwietnia br. Całkowity koszt uczestnictwa wynosi 70 zł od osoby.

Przez udział w tych rekolekcjach możemy odpowiedzieć na słowa Moderatora Generalnego Ruchu Światło-Życie: „Przez realizację Planu ACR 2 przygotowujemy się na świętowanie Jubileuszu 2000-lecia Odkupienia, doprowadzając jak największą liczbę osób do żywej osobowej wiary Chrystusa i do diakonijnego zaangażowania w Kościele według rozeznanych charyzmatów. Pierwszym etapem realizacji tego planu musi być ewangelizacyjne przebudzenie członków Ruchu Światło-Życie. Pomocą w tym powinny stać się Oazy Rekolekcyjne Animatorów Ewangelizacji (ORAE), w których weźmie udział jak największa liczba członków naszego Ruchu” (List jedności - Komunikat Moderatora Generalnego Ruchu Światło-Życie nr 3 - 2011/2012).

Dod. Wiola Szepietowska dnia 26-04-2012 o godz. 16:15

Komentarze:

1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia. 2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję. 3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem. 4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

filar
i kolejne ORAE
Pozdrawiamy z Gdyni ...i łączymy się z Wami i serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w tych rekolekcjach Centralna Diakonia Ewangelizacji (26-04-2012, 22:50)
 
Tytuł:
Treść:
Podpis:
Kod:kod
Możesz edytować swój komentarz przez 15 min. po dodaniu.

Zobacz także:

Jak Cyryl i Metody (23-03-2014)

Jak na oazie z Ojcem Franciszkiem (13-03-2014)

Oaza Rekolekcyjna Animatorów Ewangelizacji I stopnia (3-12-2013)

Oaza Rekolekcyjna Animatorów Ewangelizacji I stopnia (25-10-2013)

Oaza Rekolekcyjna Animatorów Ewangelizacji (9-10-2013)

© DKS Ruchu Światło-Życie. Redakcja merytoryczna: redakcja@oaza.pl. Redakcja techniczna: webmaster@oaza.pl
Informacja o cookies.
Contact our HP Department if you are desperate to get black listed.