oaza.pl
Światło-Życie

Strona główna · Rok wiary · O Ruchu: Świadectwa · Kalendaria: Rekolekcje · CDOR · Diakonie · Stowarzyszenie DIAKONIA · Dokumenty i materiały · Wydawnictwo · Czasopisma · Rozmaitości · Przegląd wydarzeń · e-KARTKI · Poczta przez WWW · Powiadomienie o nowościach · Kontakty · Kalendarz

 
Szukanie zaawansowane / Indeksy
Temat pracy rocznej:
13/14: Narodzić się na nowo
Domowy Kościół Krucjata Wyzwolenia Człowieka Ks. Franciszek Blachnicki
Nasz słownik

Krzyż animatorski

Szkoła modlitwy

Dialog małżeński - jedno ze Zobowiązań Domowego Kościoła

Nasze strony

Diecezjalna Diakonia Muzyczna w Koszalinie

Eleuteria

Diecezja elbląska

Jak zorganizować udane wesele bez alkoholu?

Nie wiemy jeszcze, czy taki właśnie będzie tytuł książki, wiemy natomiast, że tak zatytułowana została dyskusja, jaką na swoim blogu zainicjował Sylwester Laskowski, wodzirej, który postanowił zmierzyć się z wyzwaniem napisania książki na temat wesel bezalkoholowych.

W ramach pracy nad tematem Sylwester Laskowski postanowił skorzystać nie tylko z własnego doświadczenia i przemyśleń (doświadczenia zdobytego w roli wodzireja, gościa weselnego jak również podczas własnego wesela), ale również z doświadczenia innych osób, w szczególności tych, które wesela bezalkoholowe znają od przysłowiowej "kuchni".

Dołączając się do zaproszenia autora, zachęcamy do czynnego włączania się w dyskusję nad tym tematem i dzielenia się własnymi spostrzeżeniami i doświadczeniami związanymi z organizacją wesel bezalkoholowych. Książka ma mieć charakter swoistego poradnika, ułatwiającego nowożeńcom pokonanie trudności, jakie na drodze organizacji wesela bezalkoholowego jak również już w jego trakcie można napotkać.

Jak autor sam pisze, identyfikacja wszelkich możliwych trudności jest więc koniecznym punktem wyjścia. A w tym najlepiej pomóc mogą ci, którzy doświadczyli ich na własnej skórze. Zachęcamy więc gorąco wszystkich do włączenia się w tę dyskusję i podzielenia się swoim doświadczeniem. Zapraszamy na stronę: http://zespol.na-wesele.pl/zabawy-i-konkursy/bez-alkoholu/

Przesyłamy gorące podziękowania w imieniu autora.

Dod. Wiola Szepietowska dnia 8-11-2012 o godz. 22:01

Komentarze:

1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia. 2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję. 3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem. 4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

kwc
Tylko co zrobić z gośćmi,
którzy przyniosą swój alkohol? Nie zapraszać? (12-11-2012, 9:25)
Kasia
przesądy
Ta 6 wesel, które prowadziłam tylko na jedno ktoś coś przywiózł w bagażniku. Wypili gdzieś na podwórku po czym pojechali do domu, nic się nie stało, wesele i tak było udane. Oni sobie popsuli czas i już. (14-11-2012, 9:20)
Wojtek
Polecam
alewodzireje.pl - też zajmują się weselami bezalkoholowymi. Śląsk/Zagłębie/Małopolska. Polecam. (13-12-2012, 22:13)
 
Tytuł:
Treść:
Podpis:
Kod:kod
Możesz edytować swój komentarz przez 15 min. po dodaniu.

Zobacz także:

Olchowa k. Leska: Warsztaty Animacji Dobrej Zabawy (26-01-2014)

Pod dobrym patronem (23-01-2014)

Chrześcijanie tańczą (17-01-2014)

Tańcem podpalamy Wrocław! (15-11-2013)

Sprawozdanie z Oazy Jedności Diakonii Życia i Wyzwolenia (19-06-2013)

© DKS Ruchu Światło-Życie. Redakcja merytoryczna: redakcja@oaza.pl. Redakcja techniczna: webmaster@oaza.pl
Informacja o cookies.
Contact our HP Department if you are desperate to get black listed.