oaza.pl
Światło-Życie

Strona główna · Rok wiary · O Ruchu: Świadectwa · Kalendaria: Rekolekcje · CDOR · Diakonie · Stowarzyszenie DIAKONIA · Dokumenty i materiały · Wydawnictwo · Czasopisma · Rozmaitości · Przegląd wydarzeń · e-KARTKI · Poczta przez WWW · Powiadomienie o nowościach · Kontakty · Kalendarz

 
Szukanie zaawansowane / Indeksy
Temat pracy rocznej:
13/14: Narodzić się na nowo
Domowy Kościół Krucjata Wyzwolenia Człowieka Ks. Franciszek Blachnicki
Nasz słownik

Szkoła modlitwy

Oaza Nowego Życia - podstawowy rodzaj rekolekcji oazowych

Godzina świadectwa

Nasze strony

Domowy Kościół w Kanadzie

Diecezja łowicka

Diecezjalna Diakonia Oaz Rekolekcyjnych w Katowicach

Bądźcie Kościołem
Promocja Wydawnictwa Światło-Życie na KO

"Bądźcie Kościołem" to książka dedykowana Janowi Pawłowi II w 25. rocznicę pontyfikatu i 30. rocznicę zawierzenia Ruchu Światło-Życie Niepokalanej Matce Kościoła (książka została wydana w 2003 roku).

Znajdziemy tu liczne – czarno-białe i kolorowe zdjęcia i przede wszystkim słowa polskiego papieża (a wcześniej – krakowskiego metropolity) adresowane do Ruchu Światło-Życie. Pozycja w twardej oprawie, wydana na kredowym papierze może być ciekawym prezentem dla diakonii na koniec oazy.

Cena detaliczna książki wynosi 22 zł.

Wszyscy, którzy zamówią książkę (dowolną ilość) przed Kongregacją, dokonają przedpłaty na konto Wydawnictwa (numer konta można znaleźć na stronie Wydawnictwa w zakładce „kontakt”), a następnie odbiorą gotową paczkę w czasie Kongregacji, mogą zakupić ją w promocyjnej cenie 13 zł za egzemplarz.

Osoby, które zamówią książkę wcześniej, jednakże zdecydują się na zapłatę gotówkową na Kongregacji, mogą kupić tę książkę w cenie 15 zł za egzemplarz.

www.wydawnictwo.oaza.pl

Dod. Wiola Szepietowska dnia 8-02-2013 o godz. 16:51

Komentarze:

1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia. 2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję. 3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem. 4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

 
Tytuł:
Treść:
Podpis:
Kod:kod
Możesz edytować swój komentarz przez 15 min. po dodaniu.

Zobacz także:

Ukazał się Kalendarz Ruchu Światło-Życie na rok 2015 (22-07-2014)

Wakacyjna promocja Wydawnictwa Światło-Życie (23-06-2014)

XX Targi Wydawców Katolickich – promocje! (31-03-2014)

Konfesjonał (27-03-2014)

Wydawnictwo Światło-Życie zaprasza! (8-03-2014)

© DKS Ruchu Światło-Życie. Redakcja merytoryczna: redakcja@oaza.pl. Redakcja techniczna: webmaster@oaza.pl
Informacja o cookies.
Contact our HP Department if you are desperate to get black listed.