oaza.pl
Światło-Życie

Strona główna · Rok wiary · O Ruchu: Świadectwa · Kalendaria: Rekolekcje · CDOR · Diakonie · Stowarzyszenie DIAKONIA · Dokumenty i materiały · Wydawnictwo · Czasopisma · Rozmaitości · Przegląd wydarzeń · e-KARTKI · Poczta przez WWW · Powiadomienie o nowościach · Kontakty · Kalendarz

 
Szukanie zaawansowane / Indeksy
Temat pracy rocznej:
13/14: Narodzić się na nowo
Domowy Kościół Krucjata Wyzwolenia Człowieka Ks. Franciszek Blachnicki
Nasz słownik

Martyria-leiturgia-diakonia

Dzień Światła - 2 lutego

Namiot Spotkania

Nasze strony

Diecezjalna Diakonia Muzyczna w Rzeszowie

Domowy Kościół w Niemczech

Radio Fos-Zoe

Pokaż swojego patrona

Masz facebooka? Masz świętego patrona? Pokaż go! – mówią twórcy inicjatyw „Wszystkich Świętych, nie Halloween” (Gość Niedzielny) i „Święci uśmiechnięci” (Ruch Światło-Życie diecezji radomskiej).

Proponują bowiem, by na kilka dni okalających 1 listopada, zmienić swoje zdjęcie profilowe na wizerunek swojego świętego patrona, dodając krótki opis jego życia i, ewentualnie, link do wydarzenia na facebooku. Akcja ma wymiar ewangelizacyjny i informacyjny – możemy dowiedzieć się więcej nie tylko o swoim świętym, ale też o patronach naszych znajomych, a także zainspirować kogoś szukającego patrona do bierzmowania lub rodziców wybierających imię dla swojego dziecka. Pokazuje również, iż do świętości powołany jest każdy z nas, a nasi patronowie wspomagają nas i wspierają.

To doskonały sposób uczczenia tego wyjątkowego dnia w niecodzienny sposób. Rok temu Facebooka zalała fala świętości. Niech tak będzie i w tym roku.

za: www.radom.oaza.pl; www.rzeszow.oaza.pl

Dod. Wiola Szepietowska dnia 29-10-2013 o godz. 9:07

Komentarze:

1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia. 2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję. 3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem. 4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

 
Tytuł:
Treść:
Podpis:
Kod:kod
Możesz edytować swój komentarz przez 15 min. po dodaniu.

Zobacz także:

Aby lepiej bronić życia (23-03-2014)

Nowy serwis www.oaza.pl (6-02-2014)

Zapaleni (9-01-2014)

Dziwna pasja (16-12-2013)

O rodzinie i nowej ewangelizacji (3-12-2013)

© DKS Ruchu Światło-Życie. Redakcja merytoryczna: redakcja@oaza.pl. Redakcja techniczna: webmaster@oaza.pl
Informacja o cookies.
Contact our HP Department if you are desperate to get black listed.