oaza.pl
Światło-Życie

Strona główna · Rok wiary · O Ruchu: Świadectwa · Kalendaria: Rekolekcje · CDOR · Diakonie · Stowarzyszenie DIAKONIA · Dokumenty i materiały · Wydawnictwo · Czasopisma · Rozmaitości · Przegląd wydarzeń · e-KARTKI · Poczta przez WWW · Powiadomienie o nowościach · Kontakty · Kalendarz

 
Szukanie zaawansowane / Indeksy
Temat pracy rocznej:
13/14: Narodzić się na nowo
Domowy Kościół Krucjata Wyzwolenia Człowieka Ks. Franciszek Blachnicki
Nasz słownik

Oaza wielka - kilka lub kilkanaście grup oazowych

Eleuteria

Nabożeństwo światła i wody

Nasze strony

Domowy Kościół w Sandomierzu

Domowy Kościół w Rzeszowie

Domowy Kościół w Częstochowie

Oaza Jedności Diakonii Liturgicznej

Zapraszam Was serdecznie na Oazę Jedności Diakonii Liturgicznej, która odbędzie się w dniach 14-15 grudnia 2013 r. w Warszawie i Laskach pod Warszawą. W czasie tych rekolekcji pochylimy się nad tematem: Charyzmat liturgii Ruchu Światło-Życie 50 lat po ogłoszeniu Konstytucji o liturgii świętej Soboru Watykańskiego II.

Spotkanie rozpoczniemy w sobotę 14.12.2013 r. Warszawie. Spotkamy się o godz. 9:00 przed kościołem pw. św. Karola Boromeusza przy Cmentarzu Powązkowskim, aby wspólnie nawiedzić grób ks. Wojciecha Danielskiego. Po Eucharystii, która będzie sprawowana w parafii pw. św. Jana Kantego o godz. 10:00, przejedziemy do Lasek, gdzie odbędzie się dalsza część OJDL. Spotkanie zakończymy niedzielnym obiadem. Szczegółowy program rekolekcji zostanie przesłany do uczestników rekolekcji.

Koszt rekolekcji: ok. 75 zł (plus ew. 10 zł dopłaty za pościel). Istnieje również możliwość noclegu z piątku na sobotę w Laskach - po wcześniejszej informacji.

Zgłoszenia prosimy przesyłać do 7 grudnia do Agnieszki Dzięgielewskiej na adres: a.dziegielewska@oaza.pl i równolegle na adres sekretariatu CDL: cdl@oaza.pl Zgłoszenia powinny zawierać następujące informacje: imię, nazwisko, adres i telefon kontaktowy oraz diecezja, której przedstawicielami jesteście.

Dajmy wyraz naszej jedności i przeżyjmy wspólnie te rekolekcje.
Niech nie zabraknie przedstawicieli żadnej diecezjalnej diakonii liturgicznej!Wojciech Kosmowski
Odpowiedzialny za Centralną Diakonię Liturgiczną

Dod. Wiola Szepietowska dnia 28-11-2013 o godz. 11:31

Komentarze:

1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia. 2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję. 3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem. 4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

 
Tytuł:
Treść:
Podpis:
Kod:kod
Możesz edytować swój komentarz przez 15 min. po dodaniu.

Zobacz także:

Oaza Modlitwy Diakonii Liturgicznej (2-11-2012)

List jedności (2-10-2012)

Święte Triduum Paschalne (3-04-2012)

Nowa odsłona stron Centralnej Diakonii Liturgicznej (30-03-2012)

Eucharystia - tajemnica celebrowana (30-03-2012)

© DKS Ruchu Światło-Życie. Redakcja merytoryczna: redakcja@oaza.pl. Redakcja techniczna: webmaster@oaza.pl
Informacja o cookies.
Contact our HP Department if you are desperate to get black listed.