oaza.pl
Światło-Życie

Strona główna · Rok wiary · O Ruchu: Świadectwa · Kalendaria: Rekolekcje · CDOR · Diakonie · Stowarzyszenie DIAKONIA · Dokumenty i materiały · Wydawnictwo · Czasopisma · Rozmaitości · Przegląd wydarzeń · e-KARTKI · Poczta przez WWW · Powiadomienie o nowościach · Kontakty · Kalendarz

 
Szukanie zaawansowane / Indeksy
Temat pracy rocznej:
13/14: Narodzić się na nowo
Domowy Kościół Krucjata Wyzwolenia Człowieka Ks. Franciszek Blachnicki
Nasz słownik

Godzina odpowiedzialności

Paresia

Chleb

Nasze strony

Archidiecezja białostocka

Domowy Kościół w Sandomierzu

Archidiecezja poznańska

Wydawnictwo Światło-Życie na Kongregacji Odpowiedzialnych

Wydawnictwo Światło-Życie przygotowało specjalną ofertę dla osób wybierających się na Kongregację Odpowiedzialnych do Częstochowy. Wystarczy wcześniej (najpóźniej do 19 lutego) zamówić przez księgarnię internetową (www.wydawnictwo-oaza.pl) wybrane książki, wybierając opcję: osobisty odbiór podczas Kongregacji Odpowiedzialnych, zrobić przedpłatę na konto pomniejszoną o 15% wartości zamówienia, a spakowana paczka będzie do odbioru na stanowisku Wydawnictwa podczas KO w piątek i w sobotę do godziny 18.30. Jeśli ktoś by chciał odebrać książki osobiście, ale w innym terminie (np. podczas Kolegium Moderatorów w poniedziałek), to prosimy o dodatkowy kontakt mailowy lub telefoniczny.

Zapraszamy szczególnie do zakupu nowości – pozycji Renaty Gębali i Anny Nowak - "Tajemnica Wielka. Charyzmat Maryjny w życiu Sługi Bożego ks. F. Blachnickiego i w Ruchu Światło-Życie". Jest to pierwsze całościowe spojrzenie na charyzmat Maryjny naszego Ruchu.

Osoby odpowiedzialne za diakonie słowa w diecezjach, które mogą zrobić zakupy przy okazji Kongregacji (żeby nie ponosić kosztów przesyłki) prosimy również o złożenie zamówienia do 19 lutego.

Przypominamy, że nie będziemy prowadzili sprzedaży w niedzielę.

Kontakt do Wydawnictwa: email: wydawnictwo@wydawnictwo-oaza.pl, tel. 124253088

Dod. Wiola Szepietowska dnia 2-02-2014 o godz. 19:29

Komentarze:

1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia. 2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję. 3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem. 4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

 
Tytuł:
Treść:
Podpis:
Kod:kod
Możesz edytować swój komentarz przez 15 min. po dodaniu.

Zobacz także:

Ukazał się Kalendarz Ruchu Światło-Życie na rok 2015 (22-07-2014)

Wakacyjna promocja Wydawnictwa Światło-Życie (23-06-2014)

XX Targi Wydawców Katolickich – promocje! (31-03-2014)

Konfesjonał (27-03-2014)

Wydawnictwo Światło-Życie zaprasza! (8-03-2014)

© DKS Ruchu Światło-Życie. Redakcja merytoryczna: redakcja@oaza.pl. Redakcja techniczna: webmaster@oaza.pl
Informacja o cookies.
Contact our HP Department if you are desperate to get black listed.