oaza.pl
Światło-Życie

Strona główna · Rok wiary · O Ruchu: Świadectwa · Kalendaria: Rekolekcje · CDOR · Diakonie · Stowarzyszenie DIAKONIA · Dokumenty i materiały · Wydawnictwo · Czasopisma · Rozmaitości · Przegląd wydarzeń · e-KARTKI · Poczta przez WWW · Powiadomienie o nowościach · Kontakty · Kalendarz

 
Szukanie zaawansowane / Indeksy
Temat pracy rocznej:
13/14: Narodzić się na nowo
Domowy Kościół Krucjata Wyzwolenia Człowieka Ks. Franciszek Blachnicki
Nasz słownik

Symbol roku

Dzień Światła - 2 lutego

Namiot Spotkania

Nasze strony

Archidiecezja częstochowska

Ruch Światło-Życie w Carlsbergu

Diecezja zielonogórsko-gorzowska

Gender - cywilizacja śmierci

Na XXXIX Kongregacji Odpowiedzialnych Ruchu Światło-Życie przy stoisku Diakonii Słowa przedstawiciele Diakonii Społecznej będą rozprowadzali publikację Marii Ryś i Małgorzaty Walaszczyk „Gender - cywilizacja śmierci”. Praca zawiera historię ideologii, informacje na temat twórców, podstawowych założeń oraz prób jej wdrażania w Polsce.

Inicjatywa włączenia się w akcję obrony przed Ideologią Gender przez rozprowadzanie książek informacyjnych na ten temat zrodziła się w trakcie spotkania w Sejmie na Konferencji nt. „Wolnej Niedzieli”.

Diakonia Społeczna powstała w diecezji bydgoskiej w kwietniu 2012 roku, a oficjalne błogosławieństwo otrzymała we wrześniu 2013 roku. Jej członkom zależy na tym, aby świeccy katolicy poznawali Katolicką Naukę Społeczną Kościoła, angażując się i brali odpowiedzialność za sprawy społeczne narodu.

Dod. Wiola Szepietowska dnia 18-02-2014 o godz. 22:00

Komentarze:

1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia. 2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję. 3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem. 4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

 
Tytuł:
Treść:
Podpis:
Kod:kod
Możesz edytować swój komentarz przez 15 min. po dodaniu.

Zobacz także:

Niezłomni (28-02-2014)

Tańcem podpalamy Wrocław! (15-11-2013)

Razem możemy więcej (6-11-2013)

Chrześcijanin w życiu publicznym (4-10-2012)

Wolny człowiek - wolny naród (31-05-2012)

© DKS Ruchu Światło-Życie. Redakcja merytoryczna: redakcja@oaza.pl. Redakcja techniczna: webmaster@oaza.pl
Informacja o cookies.
Contact our HP Department if you are desperate to get black listed.