oaza.pl
Światło-Życie

Strona główna · Rok wiary · O Ruchu: Świadectwa · Kalendaria: Rekolekcje · CDOR · Diakonie · Stowarzyszenie DIAKONIA · Dokumenty i materiały · Wydawnictwo · Czasopisma · Rozmaitości · Przegląd wydarzeń · e-KARTKI · Poczta przez WWW · Powiadomienie o nowościach · Kontakty · Kalendarz

 
Szukanie zaawansowane / Indeksy
Temat pracy rocznej:
13/14: Narodzić się na nowo
Domowy Kościół Krucjata Wyzwolenia Człowieka Ks. Franciszek Blachnicki
Nasz słownik

Oaza Nowego Życia - podstawowy rodzaj rekolekcji oazowych

COM - Centralna Oaza Matka

Nabożeństwo światła i wody

Nasze strony

Krucjata Wyzwolenia Człowieka na Słowacji

Domowy Kościół w Kanadzie

Dom rekolekcyjny „Emaus″ w Koniakowie

Wydawnictwo Światło-Życie na Pielgrzymce Domowego Kościoła do Kalisza

Podczas pielgrzymki DK do Kalisza będzie dostępna na stoisku wydawnictwa najnowsza pozycja przygotowana przez zespół z Domowego Kościoła z Archidiecezji Warszawskiej – Poradnik dla diakonii wychowawczej w oazie rodzin oraz konspekty przygotowane z myślą o OR pierwszego i drugiego stopnia.

Koszt tych materiałów kształtuje się następująco: Poradnik – 12 zł, każdy konspekt – 10 zł, komplet – 30 zł. Będzie z nami pani Magdalena Leczkowska, redaktorka tych materiałów i będzie gotowa do udzielania informacji i wskazówek.

Również będą z nami państwo Mariola i Piotr Wołochowiczowie, autorzy książki: Wierzące dzieci. O tym jak wychować dzieci do dojrzałej wiary. Pani Mariola jest też tłumaczem książki Nie tak jak u zbójców – również przez nas wydanej, która – choć jest bajką – może pomóc każdemu z nas odbudować relację z Bogiem jako Ojcem. Będzie można z nimi porozmawiać i otrzymać podpis w książce.

Wszyscy, którzy złożą zamówienie wcześniej i zapłacą za nie do 21 maja, mogą skorzystać z 10% rabatu – prosimy o wybranie w opcjach płatności na księgarni internetowej opcji osobisty odbiór w Kaliszu z przedpłatą. Zamówienia na materiały dla diakonii wychowawczej można składać tylko mailowo, w mailu proszę zaznaczać, że będzie dokonana przedpłata i wyliczyć kwotę zapłaty według cen podanych wyżej. Możemy też my je policzyć i przesłać mailem zwrotnym. Przygotowane paczki będzie można odebrać na stoisku wydawnictwa. Odpowiedzialna za nie będzie pani Paulina Słowiak.

Osoby odpowiedzialne za diakonie słowa w diecezjach, które mogą zrobić zakupy przy okazji Pielgrzymki do Kalisza (żeby nie ponosić kosztów przesyłki), prosimy również o złożenie zamówienia do 21 maja.

Kontakt do Wydawnictwa: email: wydawnictwo@wydawnictwo-oaza.pl, tel. 124253088

Dod. Wiola Szepietowska dnia 8-05-2014 o godz. 12:05

Komentarze:

1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia. 2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję. 3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem. 4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

 
Tytuł:
Treść:
Podpis:
Kod:kod
Możesz edytować swój komentarz przez 15 min. po dodaniu.

Zobacz także:

Dać to co najlepsze (22-03-2014)

Głód Słowa (1-03-2014)

Macie życie wieczne (5-02-2014)

Chrześcijanie tańczą (17-01-2014)

Życzenia Pary Krajowej i Moderatora Krajowego DK (23-12-2013)

© DKS Ruchu Światło-Życie. Redakcja merytoryczna: redakcja@oaza.pl. Redakcja techniczna: webmaster@oaza.pl
Informacja o cookies.
Contact our HP Department if you are desperate to get black listed.