oaza.pl
Światło-Życie

Strona główna · Rok wiary · O Ruchu: Świadectwa · Kalendaria: Rekolekcje · CDOR · Diakonie · Stowarzyszenie DIAKONIA · Dokumenty i materiały · Wydawnictwo · Czasopisma · Rozmaitości · Przegląd wydarzeń · e-KARTKI · Poczta przez WWW · Powiadomienie o nowościach · Kontakty · Kalendarz

 
Szukanie zaawansowane / Indeksy
Temat pracy rocznej:
13/14: Narodzić się na nowo
Domowy Kościół Krucjata Wyzwolenia Człowieka Ks. Franciszek Blachnicki
Nasz słownik

Nabożeństwo światła i wody

DWDD Dzień Wspólnoty Diakonii Diecezjalnych

Oaza Diakonii Wychowawczej

Nasze strony

Diakonia Misyjna w Łodzi

Domowy Kościół w Radomiu

Archidiecezja lubelska

Błogosławienie animatorów i członków DIAKONII w czasie COM 2014

1) Błogosławienie animatorów

Aby zgłosić się do błogosławienia animatorów należy dokonać rejestracji online (związany jest z tym również wydruk formularza zgłoszeniowego). Rejestracja czynna będzie do 2 czerwca na stronie CDFD.

Osoby, które mają już wypełnione tradycyjne formularze (np. z innych dostępnych źródeł) dokonują rejestracji online, ale nie muszą drukować już formularza.

Animatorzy, którzy będą przyjmować błogosławienie na COM proszeni są o zgłoszenie się na Kopiej Górce w sobotę 7 czerwca 2014 r. w godz. 9-13.30 do Centralnej Diakonii Formacji Diakonii z wypełnionym i podpisanym przez moderatora diecezjalnego formularzem.

Warto sprawdzić przed zgłoszeniem się, czy wszystko jest wypełnione. Pamiętajmy też o zabraniu ze sobą odświętnego stroju.

Koszt (krzyż, dyplom) wynosi 32 zł (prosimy o przygotowanie odliczonej kwoty)

2) Błogosławienie członków DIAKONII

Osoby, które będą przystępować do błogosławienia (zarówno nowi, jak i obecni członkowie Stowarzyszenia DIAKONIA) proszone są o zgłoszenie się na Kopiej Górce w sobotę 7 czerwca 2014 r. w godz. 9-13.30 do Centralnej Diakonii Formacji Diakonii.

Koszt (świeca, dyplomy, dokumenty): 23 zł os. osoby, a od pary DK - 33 zł (jeśli to możliwe, prosimy o zgłaszanie się z odliczoną kwotą).

Nowi członkowie proszeni są także o przywiezienie formularzy Stowarzyszenia (otrzymanych na ORD). Trzeba wcześniej sprawdzić, czy są wszystkie konieczne podpisy. Pamiętajmy też o zabraniu odświętnego stroju.

Prosimy też o wcześniejsze (do 4 czerwca) wysłanie na adres: cdfd@oaza.pl następujących informacji: imię i nazwisko, diecezja, koniecznie z zaznaczeniem, czy jest się już członkiem DIAKONII, czy nie, o ile taka informacja nie wpłynęła wcześniej pisemnie do siedziby CDFD w Katowicach.

Anna Pełka

Centralna Diakonia Formacji Diakonii

Dod. Wiola Szepietowska dnia 16-05-2014 o godz. 23:05

Komentarze:

1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia. 2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję. 3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem. 4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

 
Tytuł:
Treść:
Podpis:
Kod:kod
Możesz edytować swój komentarz przez 15 min. po dodaniu.

Zobacz także:

KUL: Ruch Światło-Życie oraz związane z nim dzieła soborowej odnowy w Polsce. Historia i współczesność (23-08-2013)

Dlaczego jesteś w stowarzyszeniu Diakonia? (20-02-2013)

Kiedy zarządzanie buduje pomnik (23-02-2012)

DIAKONIA = dom (17-10-2011)

Jeżeli nie pójdziemy razem, nie pójdziemy wcale (4-10-2011)

© DKS Ruchu Światło-Życie. Redakcja merytoryczna: redakcja@oaza.pl. Redakcja techniczna: webmaster@oaza.pl
Informacja o cookies.
Contact our HP Department if you are desperate to get black listed.