oaza.pl
Światło-Życie

Strona główna · Rok wiary · O Ruchu: Świadectwa · Kalendaria: Rekolekcje · CDOR · Diakonie · Stowarzyszenie DIAKONIA · Dokumenty i materiały · Wydawnictwo · Czasopisma · Rozmaitości · Przegląd wydarzeń · e-KARTKI · Poczta przez WWW · Powiadomienie o nowościach · Kontakty · Kalendarz

 
Szukanie zaawansowane / Indeksy
Temat pracy rocznej:
13/14: Narodzić się na nowo
Domowy Kościół Krucjata Wyzwolenia Człowieka Ks. Franciszek Blachnicki
Nasz słownik

Śpiewy liturgiczne - utwory nadające się do śpiewania w czasie liturgii.

Wieczernik

Góra "Tabor" - góra Błyszcz

Nasze strony

Instytut ks. F. Blachnickiego

Domowy Kościół w Kanadzie

Diecezja bydgoska

XI Konkurs fotograficzny im. Marcina Miczka

Co zabierasz ze sobą jadąc na rekolekcje? Gitarę, książkę... A może zabierzesz aparat fotograficzny? Zrób kilka zdjęć, wyślij, możesz wygrać atrakcyjną nagrodę.

Diakonia Komunikowania Społecznego Archidiecezji Katowickiej organizuje konkurs fotograficzny. To już jego jedenasta edycja. Od 2012 roku konkurs nosi imię Marcina Miczka, jednego z członków Diakonii, pomysłodawcy konkursu. W marcu 2012 roku Marcin zmarł tragicznie w wypadku samochodowym. Nadając konkursowi imię Marcina chcieliśmy upamiętnić Jego pracę na rzecz Diakonii i Ruchu Światło-Życie, Jego zaangażowanie.

W tym roku tematem jest „Radość Ewangelii” pod honorowym patronatem ks. Ryszarda Nowaka – moderatora Ruchu archidiecezji katowickiej.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy, że wykonane na letnich rekolekcjach oazowych zdjęcia, w formie fotoreportażu lub zdjęcia z krótkimi komentarzami, wyślesz od 15 lipca do 30 września 2014r. na adres konkurs_fotograficzny[małpa]]oaza.pl

Chcemy, byście za pomocą fotografii pokazali, jak piękna, twórcza jest Ewangelia, jaki miała wpływ na czas rekolekcji. Zależy nam, by poprzez zamrożone w kadrze chwile, osoby oglądające i oceniające zdjęcia mogły poczuć atmosferę rekolekcji, spotkać Tego, do którego czas rekolekcji ma prowadzić. Ale też nie zapominamy, że rekolekcje to również czas spotkania drugiego człowieka, pokażcie jak inni uczestnicy Was ubogacają, jacy są piękni, pokażcie nam Boga w drugim człowieku.


Więcej informacji oraz regulamin konkursu można znaleźć na stronie konkursu.

Dod. Wiola Szepietowska dnia 16-06-2014 o godz. 9:10

Komentarze:

1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia. 2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję. 3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem. 4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

 
Tytuł:
Treść:
Podpis:
Kod:kod
Możesz edytować swój komentarz przez 15 min. po dodaniu.

Zobacz także:

Życie moje oddaję za Kościół (8-05-2014)

Rusza bank wolnych miejsc na rekolekcjach (5-05-2014)

Rekolekcje organizowane przez Drogocenną Perłę (5-05-2014)

Oaza Bożych Seniorów (29-04-2014)

Rekolekcje organizowane przez Centrum w Krościenku (11-03-2014)

© DKS Ruchu Światło-Życie. Redakcja merytoryczna: redakcja@oaza.pl. Redakcja techniczna: webmaster@oaza.pl
Informacja o cookies.
Contact our HP Department if you are desperate to get black listed.