oaza.pl
Światło-Życie

Strona główna · Rok wiary · O Ruchu: Świadectwa · Kalendaria: Rekolekcje · CDOR · Diakonie · Stowarzyszenie DIAKONIA · Dokumenty i materiały · Wydawnictwo · Czasopisma · Rozmaitości · Przegląd wydarzeń · e-KARTKI · Poczta przez WWW · Powiadomienie o nowościach · Kontakty · Kalendarz

 
Szukanie zaawansowane / Indeksy
Temat pracy rocznej:
13/14: Narodzić się na nowo
Domowy Kościół Krucjata Wyzwolenia Człowieka Ks. Franciszek Blachnicki
Nasz słownik

Domowy Kościół

Reguła życia - systematyczna praca nad sobą

Oaza Niepokalanej

Nasze strony

Oaza na Litwie

Grupa Odwaga

W Ruchu

Wakacyjne Słowo Życia

Wzorem ubiegłego roku, na naszej stronie na Facebooku będą pojawiały się "Słowa Życia" z poszczególnych rekolekcyjnych dni (równolegle do 1. turnusu będzie to Słowo z 1° ONŻ, w 2. turnusie z 2° ONŻ i w 3. turnusie z 3° ONŻ), zachęcamy do śledzenia i przede wszystkim - rozważania!

Nasza decyzja, by przez okres wakacji zaproponować teksty przeżywane na poszczególnych stopniach oazy, była spowodowana poczuciem duchowej łączności z osobami przeżywającymi równolegle swoje oazy. Nie każdy będzie mógł wyjechać w tym roku na rekolekcje, ale każdy może spotykać się z Panem w Namiocie Spotkania. Codzienne rozważanie Słowa wpisane jest w charyzmat naszego Ruchu. Czasami - niczym w reklamie - jeden wers Pisma potrafi wyrazić więcej, niż tysiąc zwykłych słów.

"SŁOWO BOŻE stanie się dla mnie światłem życia, jeżeli będę podejmował stały wysiłek zachowania go, pójścia za nim i czynienia go słowem życia; chcę karmić się nim jak najczęściej szczególnie poprzez osobiste i wspólne z braćmi studiowanie Pisma świętego" (Drogowskazy Nowego Człowieka).

Dod. Wiola Szepietowska dnia 14-07-2014 o godz. 11:43

Komentarze:

1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia. 2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję. 3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem. 4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

 
Tytuł:
Treść:
Podpis:
Kod:kod
Możesz edytować swój komentarz przez 15 min. po dodaniu.

Zobacz także:

Moja pierwsza oaza (14-07-2014)

Co w sobie masz, to dziecku dasz (23-06-2014)

Ołówek w rękach Boga (12-01-2014)

Oaza Modlitwy Diakonii Misyjnej: Posłani na wzór Chrystusa Sługi (30-10-2013)

Żył Kościołem! (15-03-2013)

© DKS Ruchu Światło-Życie. Redakcja merytoryczna: redakcja@oaza.pl. Redakcja techniczna: webmaster@oaza.pl
Informacja o cookies.
Contact our HP Department if you are desperate to get black listed.