oaza.pl
Światło-Życie

Strona główna · Rok wiary · O Ruchu: Świadectwa · Kalendaria: Rekolekcje · CDOR · Diakonie · Stowarzyszenie DIAKONIA · Dokumenty i materiały · Wydawnictwo · Czasopisma · Rozmaitości · Przegląd wydarzeń · e-KARTKI · Poczta przez WWW · Powiadomienie o nowościach · Kontakty · Kalendarz

 
Szukanie zaawansowane / Indeksy
Temat pracy rocznej:
13/14: Narodzić się na nowo
Domowy Kościół Krucjata Wyzwolenia Człowieka Ks. Franciszek Blachnicki
Nasz słownik

Oaza Nowej Drogi

Kopia Górka

Teczka roku

Nasze strony

Diecezja ełcka

Diecezja opolska

Grupa Odwaga

Przygotowania do rekolekcji w Kenii

Na rekolekcje oazowe, które ostatecznie odbędą się w dniach 14-30 sierpnia 2014 roku w Kenii planujemy zabrać czterdzieści osób (przede wszystkim liderów grup) z kilku miejsc: Politechnika i Shalom, gdzie głównie przebywamy, parafii w Mitunguu, Nkubu oraz Tiganii. Owoce tych rekolekcji pozostawiamy Panu Jezusowi.

Z tego względu chcemy Was prosić o modlitwę. Jest to dla nas niezwykle ważne, potrzebujemy Waszego wsparcia. Czasami jest nam naprawdę trudno, pomódlcie się o wiarę dla nas, o siłę. Chciałam Was też poprosić o adopcję modlitewną nas oraz uczestników. Każdy, kto się do nas zgłosi na adres: judyta.sowa@gmail.com, otrzyma jedno nazwisko z prośbą o modlitwę przed i w czasie rekolekcji.

Widzimy również jak istotna jest tutaj ewangelizacja. Przede wszystkim musimy zatroszczyć się o zbawienie tych ludzi, których Pan postawił na naszej drodze. W dniach od 10 do 17 sierpnia odbędą się tutaj rekolekcje dla młodych w katolickim ośrodku rekolekcyjnym (na zdjęciu). W związku z tym przyszedł nam do głowy taki pomysł.
Moglibyśmy wysłać tam kilka, kilkadziesiąt, a nawet sto osób. Koszt pobytu jednej osoby to około 36 zł (dojazd i pobyt). Jeżeli ktoś z Was ma ochotę wesprzeć w ten sposób jedną z osób (lub więcej), to wpłat można dokonywać na konto Diakonii Misyjnej:

94 1560 1111 2107 0220 1803 0007

Stowarzyszenie Diakonia Ruchu Światło-Życie

ul. Blachnickiego 2

34-450 Krościenko

przelew tytułem: Darowizna na cele religijne - rekolekcje Kenia

Wpłaty te można odliczać od podatku do wysokości aż 6% uzyskanego dochodu jako darowizny przeznaczone na cele kultu religijnego.

Dobrego dnia, błogosławionego!

Judyta Sowa
Iza Ostrowska
Magda i Przemek Skibińscy


Dod. Sylwia Konkol dnia 31-07-2014 o godz. 22:59

Komentarze:

1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia. 2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję. 3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem. 4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

 
Tytuł:
Treść:
Podpis:
Kod:kod
Możesz edytować swój komentarz przez 15 min. po dodaniu.

Zobacz także:

Rekolekcje w Kenii: Assante znaczy dziękuję (25-08-2014)

Rekolekcje w Kenii: Co można robić na misjach? (31-07-2014)

Rekolekcje w Kenii: Wsparcie finansowe (16-07-2014)

Rekolekcje w Kenii: Pierwsze kroki (15-07-2014)

Nasz człowiek w Kabindzie (24-06-2014)

© DKS Ruchu Światło-Życie. Redakcja merytoryczna: redakcja@oaza.pl. Redakcja techniczna: webmaster@oaza.pl
Informacja o cookies.
Contact our HP Department if you are desperate to get black listed.