oaza.pl
Światło-Życie

Strona główna · Rok wiary · O Ruchu: Świadectwa · Kalendaria: Rekolekcje · CDOR · Diakonie · Stowarzyszenie DIAKONIA · Dokumenty i materiały · Wydawnictwo · Czasopisma · Rozmaitości · Przegląd wydarzeń · e-KARTKI · Poczta przez WWW · Powiadomienie o nowościach · Kontakty · Kalendarz

 
Szukanie zaawansowane / Indeksy
Temat pracy rocznej:
13/14: Narodzić się na nowo
Domowy Kościół Krucjata Wyzwolenia Człowieka Ks. Franciszek Blachnicki
Nasz słownik

Piosenka dnia

Teczka roku

Krzyż animatorski

Nasze strony

Diecezjalna Diakonia Muzyczna w Koszalinie

Diecezja sosnowiecka

Diecezja rzeszowska

Przygotowania do rekolekcji w Kenii

Na rekolekcje oazowe, które ostatecznie odbędą się w dniach 14-30 sierpnia 2014 roku w Kenii planujemy zabrać czterdzieści osób (przede wszystkim liderów grup) z kilku miejsc: Politechnika i Shalom, gdzie głównie przebywamy, parafii w Mitunguu, Nkubu oraz Tiganii. Owoce tych rekolekcji pozostawiamy Panu Jezusowi.

Z tego względu chcemy Was prosić o modlitwę. Jest to dla nas niezwykle ważne, potrzebujemy Waszego wsparcia. Czasami jest nam naprawdę trudno, pomódlcie się o wiarę dla nas, o siłę. Chciałam Was też poprosić o adopcję modlitewną nas oraz uczestników. Każdy, kto się do nas zgłosi na adres: judyta.sowa@gmail.com, otrzyma jedno nazwisko z prośbą o modlitwę przed i w czasie rekolekcji.

Widzimy również jak istotna jest tutaj ewangelizacja. Przede wszystkim musimy zatroszczyć się o zbawienie tych ludzi, których Pan postawił na naszej drodze. W dniach od 10 do 17 sierpnia odbędą się tutaj rekolekcje dla młodych w katolickim ośrodku rekolekcyjnym (na zdjęciu). W związku z tym przyszedł nam do głowy taki pomysł.
Moglibyśmy wysłać tam kilka, kilkadziesiąt, a nawet sto osób. Koszt pobytu jednej osoby to około 36 zł (dojazd i pobyt). Jeżeli ktoś z Was ma ochotę wesprzeć w ten sposób jedną z osób (lub więcej), to wpłat można dokonywać na konto Diakonii Misyjnej:

94 1560 1111 2107 0220 1803 0007

Stowarzyszenie Diakonia Ruchu Światło-Życie

ul. Blachnickiego 2

34-450 Krościenko

przelew tytułem: Darowizna na cele religijne - rekolekcje Kenia

Wpłaty te można odliczać od podatku do wysokości aż 6% uzyskanego dochodu jako darowizny przeznaczone na cele kultu religijnego.

Dobrego dnia, błogosławionego!

Judyta Sowa
Iza Ostrowska
Magda i Przemek Skibińscy


Dod. Sylwia Konkol dnia 31-07-2014 o godz. 22:59

Komentarze:

1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia. 2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję. 3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem. 4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

 
Tytuł:
Treść:
Podpis:
Kod:kod
Możesz edytować swój komentarz przez 15 min. po dodaniu.

Zobacz także:

Rekolekcje w Kenii: Assante znaczy dziękuję (25-08-2014)

Rekolekcje w Kenii: Co można robić na misjach? (31-07-2014)

Rekolekcje w Kenii: Wsparcie finansowe (16-07-2014)

Rekolekcje w Kenii: Pierwsze kroki (15-07-2014)

Nasz człowiek w Kabindzie (24-06-2014)

© DKS Ruchu Światło-Życie. Redakcja merytoryczna: redakcja@oaza.pl. Redakcja techniczna: webmaster@oaza.pl
Informacja o cookies.
Contact our HP Department if you are desperate to get black listed.