oaza.pl
Światło-Życie

Strona główna · Rok wiary · O Ruchu: Świadectwa · Kalendaria: Rekolekcje · CDOR · Diakonie · Stowarzyszenie DIAKONIA · Dokumenty i materiały · Wydawnictwo · Czasopisma · Rozmaitości · Przegląd wydarzeń · e-KARTKI · Poczta przez WWW · Powiadomienie o nowościach · Kontakty · Kalendarz

 
Szukanie zaawansowane / Indeksy
Temat pracy rocznej:
13/14: Narodzić się na nowo
Domowy Kościół Krucjata Wyzwolenia Człowieka Ks. Franciszek Blachnicki
Nasz słownik

Katechumenat rodzinny

Pogodny wieczór

Kaplica Dobrego Pasterza

Nasze strony

Czechy

Instytut Niepokalanej Matki Kościoła

Diecezjalna Diakonia Muzyczna w Katowicach

Wolontariat w Kenii

W dniu 14 sierpnia, w święto Maksymiliana Marii Kolbego, rozpoczęły się rekolekcje ONŻ 1 stopnia w Kenii. Zespół prowadzący rekolekcje składa się z kenijskiego ks. Erica i czterech animatorów z Polski: Izy, Judyty, Magdy i Przemka. Chcielibyśmy zapewnić dwudziestu siedmiu uczestnikom kontynuację drogi oazowej po rekolekcjach.

We wrześniu wszyscy wracamy do Polski, dlatego szukamy dwóch osób po formacji podstawowej, z dobrą znajomością języka angielskiego, które przyjadą do Kenii na cztery miesiące lub więcej w celu wspomagania wspólnot, które powinny się utworzyć po przeprowadzonych rekolekcjach. Jeżeli rekolekcje okażą się sukcesem, będzie to znak, aby w przyszłym roku kontynuować to dzieło organizując ONŻ II stopnia w Kenii albo nawet ONŻ 1 i 2 stopnia.

Osoby, które poczują się wezwane do tej misji, prosimy o kontakt z Diakonią Misyjną (judyta.sowa@gmail.com lub misje@oaza.pl). Istnieje możliwość częściowego dofinansowania wyjazdu.

Dod. Wiola Szepietowska dnia 26-08-2014 o godz. 22:57

Komentarze:

1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia. 2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję. 3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem. 4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

 
Tytuł:
Treść:
Podpis:
Kod:kod
Możesz edytować swój komentarz przez 15 min. po dodaniu.

Zobacz także:

Brak podobnych dokumentów.
© DKS Ruchu Światło-Życie. Redakcja merytoryczna: redakcja@oaza.pl. Redakcja techniczna: webmaster@oaza.pl
Informacja o cookies.
Contact our HP Department if you are desperate to get black listed.