oaza.pl
Światło-Życie

Strona główna · Rok wiary · O Ruchu: Świadectwa · Kalendaria: Rekolekcje · CDOR · Diakonie · Stowarzyszenie DIAKONIA · Dokumenty i materiały · Wydawnictwo · Czasopisma · Rozmaitości · Przegląd wydarzeń · e-KARTKI · Poczta przez WWW · Powiadomienie o nowościach · Kontakty · Kalendarz

 
Szukanie zaawansowane / Indeksy
Temat pracy rocznej:
13/14: Narodzić się na nowo
Domowy Kościół Krucjata Wyzwolenia Człowieka Ks. Franciszek Blachnicki
Nasz słownik

Świeca matka

COM - Centralna Oaza Matka

Kopia Górka

Nasze strony

Natanael - diakonia na rzecz Ruchu Światło-Życie

Archidiecezja warszawska

Diecezja gliwicka

Wolontariat w Kenii

W dniu 14 sierpnia, w święto Maksymiliana Marii Kolbego, rozpoczęły się rekolekcje ONŻ 1 stopnia w Kenii. Zespół prowadzący rekolekcje składa się z kenijskiego ks. Erica i czterech animatorów z Polski: Izy, Judyty, Magdy i Przemka. Chcielibyśmy zapewnić dwudziestu siedmiu uczestnikom kontynuację drogi oazowej po rekolekcjach.

We wrześniu wszyscy wracamy do Polski, dlatego szukamy dwóch osób po formacji podstawowej, z dobrą znajomością języka angielskiego, które przyjadą do Kenii na cztery miesiące lub więcej w celu wspomagania wspólnot, które powinny się utworzyć po przeprowadzonych rekolekcjach. Jeżeli rekolekcje okażą się sukcesem, będzie to znak, aby w przyszłym roku kontynuować to dzieło organizując ONŻ II stopnia w Kenii albo nawet ONŻ 1 i 2 stopnia.

Osoby, które poczują się wezwane do tej misji, prosimy o kontakt z Diakonią Misyjną (judyta.sowa@gmail.com lub misje@oaza.pl). Istnieje możliwość częściowego dofinansowania wyjazdu.

Dod. Wiola Szepietowska dnia 26-08-2014 o godz. 22:57

Komentarze:

1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia. 2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję. 3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem. 4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

 
Tytuł:
Treść:
Podpis:
Kod:kod
Możesz edytować swój komentarz przez 15 min. po dodaniu.

Zobacz także:

Brak podobnych dokumentów.
© DKS Ruchu Światło-Życie. Redakcja merytoryczna: redakcja@oaza.pl. Redakcja techniczna: webmaster@oaza.pl
Informacja o cookies.
Contact our HP Department if you are desperate to get black listed.