oaza.pl
Światło-Życie

Strona główna · Rok wiary · O Ruchu: Świadectwa · Kalendaria: Rekolekcje · CDOR · Diakonie · Stowarzyszenie DIAKONIA · Dokumenty i materiały · Wydawnictwo · Czasopisma · Rozmaitości · Przegląd wydarzeń · e-KARTKI · Poczta przez WWW · Powiadomienie o nowościach · Kontakty · Kalendarz

 
Szukanie zaawansowane / Indeksy
Temat pracy rocznej:
13/14: Narodzić się na nowo
Domowy Kościół Krucjata Wyzwolenia Człowieka Ks. Franciszek Blachnicki
Nasz słownik

Zasada solidarności

Teczka roku

Szkoła liturgiczna

Nasze strony

Diecezja kaliska

Oaza na Litwie

Franciszkanie prowincji krakowskiej

COM
- Centralna Oaza Matka

Spotkanie w Krościenku odbywające się w Zesłanie Ducha Świętego. Gromadzi ono przedstawicieli oaz wielkich (którzy reprezentują wszystkie oazy rekolekcyjne zaplanowane w danym roku). W atmosferze modlitwy, dzielenia się słowem Bożym, liturgii, odpowiedzialności i radości mają oni przyjąć niejako dary Ducha Świętego przygotowane dla oaz danego roku i przekazać je oazom w całej Polsce i poza jej granicami. Na COM przekazywane są świece oaz i teczki roku.

Program Centralnej Oazy Matki wbudowany jest w liturgię Zesłania Ducha Świętego. Podczas COM błogosławi się animatorów i członków diakonii Ruchu

Krzysztof Jankowiak
Dod. Krzysztof Jankowiak dnia 7-11-2003 o godz. 18:40

Komentarze:

1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia. 2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję. 3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem. 4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

boguszowice
Krościenko 2006
niesamowite przezycie, ludzie z calej polski tak prozni zjednoczeni w modlitwie w duchu świetym... spotkania te ubogacaja emocjonalnie i duchowo. naprawde rewelacja (4-06-2006, 12:51)
___________
~~
Oaza = coś niesamowitego, wspaniałego! Tak się cieszę, że mogłam doświadczyć prawdziwej wspólnoty i akceptacji, jaka tam panuje. Jesteście wspaniali!!! (29-07-2008, 16:37)
Marek
-
mi jakoś atmosfera Oazy nie przypadła do gustu, nigdy nie doświadczyłem wspólnoty, na rekolekcjach widziałem raczej osoby miłe dla siebie bo tak trzeba (12-10-2013, 13:20)
 
Tytuł:
Treść:
Podpis:
Kod:kod
Możesz edytować swój komentarz przez 15 min. po dodaniu.

Zobacz także:

Zdjęcia i nagrania z tegorocznego COM-u (18-06-2014)

Dzień Moderatora (12-06-2014)

Głosić w porę i nie w porę (9-06-2014)

Dziś spotykamy Jezusa (8-06-2014)

Trwajcie we wspólnocie (7-06-2014)

© DKS Ruchu Światło-Życie. Redakcja merytoryczna: redakcja@oaza.pl. Redakcja techniczna: webmaster@oaza.pl
Informacja o cookies.
Contact our HP Department if you are desperate to get black listed.