oaza.pl
Światło-Życie

Strona główna · Rok wiary · O Ruchu: Świadectwa · Kalendaria: Rekolekcje · CDOR · Diakonie · Stowarzyszenie DIAKONIA · Dokumenty i materiały · Wydawnictwo · Czasopisma · Rozmaitości · Przegląd wydarzeń · e-KARTKI · Poczta przez WWW · Powiadomienie o nowościach · Kontakty · Kalendarz

 
Szukanie zaawansowane / Indeksy
Temat pracy rocznej:
13/14: Narodzić się na nowo
Domowy Kościół Krucjata Wyzwolenia Człowieka Ks. Franciszek Blachnicki
Nasz słownik

Księga Czynów Wyzwolenia

Oaza wielka - kilka lub kilkanaście grup oazowych

Kopia Górka

Nasze strony

Archidiecezja łódzka

Wspólnota studencka "Tratwa" w Tarnowie

Domowy Kościół w Sosnowcu

COM
- Centralna Oaza Matka

Spotkanie w Krościenku odbywające się w Zesłanie Ducha Świętego. Gromadzi ono przedstawicieli oaz wielkich (którzy reprezentują wszystkie oazy rekolekcyjne zaplanowane w danym roku). W atmosferze modlitwy, dzielenia się słowem Bożym, liturgii, odpowiedzialności i radości mają oni przyjąć niejako dary Ducha Świętego przygotowane dla oaz danego roku i przekazać je oazom w całej Polsce i poza jej granicami. Na COM przekazywane są świece oaz i teczki roku.

Program Centralnej Oazy Matki wbudowany jest w liturgię Zesłania Ducha Świętego. Podczas COM błogosławi się animatorów i członków diakonii Ruchu

Krzysztof Jankowiak
Dod. Krzysztof Jankowiak dnia 7-11-2003 o godz. 18:40

Komentarze:

1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia. 2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję. 3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem. 4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

boguszowice
Krościenko 2006
niesamowite przezycie, ludzie z calej polski tak prozni zjednoczeni w modlitwie w duchu świetym... spotkania te ubogacaja emocjonalnie i duchowo. naprawde rewelacja (4-06-2006, 12:51)
___________
~~
Oaza = coś niesamowitego, wspaniałego! Tak się cieszę, że mogłam doświadczyć prawdziwej wspólnoty i akceptacji, jaka tam panuje. Jesteście wspaniali!!! (29-07-2008, 16:37)
Marek
-
mi jakoś atmosfera Oazy nie przypadła do gustu, nigdy nie doświadczyłem wspólnoty, na rekolekcjach widziałem raczej osoby miłe dla siebie bo tak trzeba (12-10-2013, 13:20)
 
Tytuł:
Treść:
Podpis:
Kod:kod
Możesz edytować swój komentarz przez 15 min. po dodaniu.

Zobacz także:

Zdjęcia i nagrania z tegorocznego COM-u (18-06-2014)

Dzień Moderatora (12-06-2014)

Głosić w porę i nie w porę (9-06-2014)

Dziś spotykamy Jezusa (8-06-2014)

Trwajcie we wspólnocie (7-06-2014)

© DKS Ruchu Światło-Życie. Redakcja merytoryczna: redakcja@oaza.pl. Redakcja techniczna: webmaster@oaza.pl
Informacja o cookies.
Contact our HP Department if you are desperate to get black listed.