oaza.pl
Światło-Życie

Strona główna · Rok wiary · O Ruchu: Świadectwa · Kalendaria: Rekolekcje · CDOR · Diakonie · Stowarzyszenie DIAKONIA · Dokumenty i materiały · Wydawnictwo · Czasopisma · Rozmaitości · Przegląd wydarzeń · e-KARTKI · Poczta przez WWW · Powiadomienie o nowościach · Kontakty · Kalendarz

 
Szukanie zaawansowane / Indeksy
Temat pracy rocznej:
13/14: Narodzić się na nowo
Domowy Kościół Krucjata Wyzwolenia Człowieka Ks. Franciszek Blachnicki
Nasz słownik

Cztery Prawa Życia Duchowego - cztery podstawowe prawdy będące treścią ewangelizacji

KAMUZO - kurs animatorów muzycznych oaz

Oaza Niepokalanej

Nasze strony

Diecezja świdnicka

Drogocenna Perła

Domowy Kościół w Kielcach

Duch wieje tam gdzie chce ...
świadectwo z COM 2004

Gdy tylko ujrzałam szansę obecności na Centralnej Oazie Matce w Krościenku, moje serce z radością wyczekiwało tego czasu łaski. Treści diakonii i służby były mi o tyle bliższe, że moja medytacja nad nimi rozpoczęła się już podczas Kongregacji Odpowiedzialnych w Częstochowie.

Tego roku szczególnie przeżyłam sakrament pojednania i czuwanie w Wieczerniku na zesłanie Ducha Świętego. Doświadczyłam przez to, że rzeczywiście Duch wieje tam, gdzie chce! Na COM-ie dwa lata temu szczególnie ważna była dla mnie konferencja podczas błogosławieństwa animatorów.

Obecność w sercu Ruchu i błaganie o Ducha napełniło mnie nową wiarą i radością. Nie zamieniłabym tego czasu na inny, bo nie ma dla mnie nic wspanialszego, niż wspólna modlitwa i doświadczenie Kościoła - szczególnie w Krościenku na Kopiej Górce!

Życzę każdemu, by przeżył takie Zesłanie Ducha Świętego. A - jak mówił Moderator Generalny - są tacy, którzy nie wyobrażają sobie Septenny przeżywanej gdzie indziej, jak tylko w Krościenku. Ja chyba też zacznę do nich należeć!

Dod. Ks. Arkadiusz Rakoczy dnia 4-06-2004 o godz. 1:33

Komentarze:

1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia. 2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję. 3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem. 4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

nika
mówienie językami
Mam pytanie do autorki: mówisz o tym, że przeżyłaś Zesłanie Ducha Świętego. Czy wobec tego otrzymałaś dar mówienia językami? (2-07-2004, 15:25)
renata
mowienie jezykami
to ze sie przezylo zeslanie Ducha sw. nie oznacza ze automatycznie mowi sie jezykami, o dar jezykow mozna prosic (25-02-2007, 17:10)
 
Tytuł:
Treść:
Podpis:
Kod:kod
Możesz edytować swój komentarz przez 15 min. po dodaniu.

Zobacz także:

Zdjęcia i nagrania z tegorocznego COM-u (18-06-2014)

Dzień Moderatora (12-06-2014)

Głosić w porę i nie w porę (9-06-2014)

Dziś spotykamy Jezusa (8-06-2014)

Trwajcie we wspólnocie (7-06-2014)

© DKS Ruchu Światło-Życie. Redakcja merytoryczna: redakcja@oaza.pl. Redakcja techniczna: webmaster@oaza.pl
Informacja o cookies.
Contact our HP Department if you are desperate to get black listed.