oaza.pl
Światło-Życie

Strona główna · Rok wiary · O Ruchu: Świadectwa · Kalendaria: Rekolekcje · CDOR · Diakonie · Stowarzyszenie DIAKONIA · Dokumenty i materiały · Wydawnictwo · Czasopisma · Rozmaitości · Przegląd wydarzeń · e-KARTKI · Poczta przez WWW · Powiadomienie o nowościach · Kontakty · Kalendarz

 
Szukanie zaawansowane / Indeksy
Temat pracy rocznej:
13/14: Narodzić się na nowo
Domowy Kościół Krucjata Wyzwolenia Człowieka Ks. Franciszek Blachnicki
Nasz słownik

Obrzędy Chrześcijańskiego Wtajemniczenia Dorosłych

Wieczernik

Eleuteria

Nasze strony

Domowy Kościół w Kanadzie

Czechy

Archidiecezja warmińska

Trwa zbiórka na nowy serwer

Od ponad dwóch miesięcy z inicjatywy Diakonii Komunikowania Społecznego trwa zbiórka pieniędzy na nowy serwer, który obsługiwałby strony oazowe. Na obecnym serwerze znajdują się strony internetowe diakonii, większości diecezji, wielu wspólnot, różnych instytucji związanych z Ruchem. Serwer obsługuje też pocztę elektroniczną. Te wszystkie usługi świadczone są bezpłatnie. Wobec znacznego obciążenia obecny serwer nie zawsze działa poprawnie (niekiedy działa bardzo wolno, niekiedy nie działa wcale). W tej sytuacji istnieje konieczność zakupienia nowego sprzętu, który zapewniłby sprawne działanie Ruchu w sieci. W toku dotychczasowej zbiórki udało się zgromadzić 2/3 potrzebnej sumy. Zwracamy się z prośbą o wsparcie finansowe do wszystkich, którzy mają taką możliwość i widzą pożytek z działalności Oazy w Internecie.

Wpłat można dokonywać na konto:
Fundacja "Światło-Życie", Ośrodek w Warszawie
ul. Dr. J. Strusia 13A
04-564 Warszawa
numer 55 1060 0076 0000 3300 0027 3206
z dopiskiem Serwer

Za wszelkie, nawet niewielkie wpłaty z góry dziękujemy

Krzysztof Jankowiak
Dod. Krzysztof Jankowiak dnia 22-07-2005 o godz. 22:41

Komentarze:

1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia. 2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję. 3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem. 4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

Anna
mTransfer
mysle ze mTransfer w tym miejscu strony bylby dobrym rozwiazaniem obok numeru konta. dla osob z kontami elektronicznymi ulatwialoby to znacznie sprawe wyslania pieniedzy i skracalo czas. nie wiem czy jest to technicznie mozliwe ale jesli tak to warto. (2-08-2005, 20:10)
Mateusz
koszt
mTransfer, tak samo jak obsługa kart płatniczych wymaga pobrania prowizji od odbiorcy - lepiej poświęcić 20 sekund na skopiowanie numeru konta i wklejenie w odpowiednie rubryczki na stronie banku niż żeby bank zabrał prowizjię od Twojej wpłaty (3-08-2005, 10:00)
Roman
do Mateusza
mTransfer nie pobiera prowizji, tylko opłate miesięczna w wyskokości 5 zł (14-09-2005, 13:05)
 
Tytuł:
Treść:
Podpis:
Kod:kod
Możesz edytować swój komentarz przez 15 min. po dodaniu.

Zobacz także:

Jesteś potrzebny! (4-06-2014)

Miej o nim staranie (13-04-2014)

Nowy serwis www.oaza.pl (6-02-2014)

Oaza Jedności Diakonii Komunikowania Społecznego (28-11-2013)

Misja dziennikarza (13-11-2013)

© DKS Ruchu Światło-Życie. Redakcja merytoryczna: redakcja@oaza.pl. Redakcja techniczna: webmaster@oaza.pl
Informacja o cookies.
Contact our HP Department if you are desperate to get black listed.